مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمان:

محموله ماهی‌های غیربهداشتی در کرمان کشف و معدوم‌سازی شد

 |  نوشته شده توسط :

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمان از کشف و معدوم‌سازی یک محموله ماهی غیربهداشتی در کرمان خبر داد.

ارسلان میری با اشاره به اینکه تعزیرات حکومتی مرجع رسیدگی، صدور رای و اجرای حکم در رابطه با تخلفات اقتصادی است اظهار داشت: برای همکاری با بازرسان دیگر دستگاه‌ها و رسیدگی سریع و به موقع ه تخلفات صنفی و اقتصادی، اقدام به تشکیل گشت‌های مشترکی با دیگر دستگاه‌ها کردیم.

به گزارش تسنیم، وی با بیان اینکه گشت‌های ما با دیگر دستگاه‌های مربوط در حوزه تنظیم بازار از ۷ اسفندماه آغاز شده و تا ۱۵ فروردین سال آینده ادامه دارد گفت: این گشت‌های مشترک هر روزه حتی روزهای تعطیل حضور دارند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمان با اشاره به اینکه ریاست این گشت‌های مشترک بر عهده ریاست یکی از شعب تعزیرات حکومتی است بیان کرد: در صورت مشاهده تخلف صنفی و اقتصادی با حضور ریاست شعب تعزیرات حکومتی، با متخلفان در صحنه برخورد و اقدام مقتضی برابر قانون انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه در رابطه با تنظیم بازار صرفا رسیدگی بر عده ماست و نظارت بر عهده دیگر دستگاه‌های مربوطه در این حوزه است افزود: به واسطه گستردگی استان و محدود بودن نیروها و گشت‌های ما برای خدمت‌رسانی بهتر به هم استانی‌ها نیازمند همکاری خود مردم هستیم تا تخلفات احتمالی را گزارش کنند.

میری با اشاره به اینکه گشت‌های مشترک ما برای جلوگیری از هرگونه تخلف حتی روزهای تعطیل هم آماده خدمت‌رسانی به هم استانی‌ها هستند گفت: جمعه گذشته و با حضور ریاست یکی از شعب ما یک محموله ماهی غیربهداشتی در کرمان کشف و معدوم‌سازی شد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط >