دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان خبرداد

انهدام سه باند بین المللی قاچاق مواد مخدر در شرق کشور

 |  نوشته شده توسط :
دادخدا سالاری دادستان عمومی و انقلاب کرمان

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از انهدام سه باند کلان و مسلح بین المللی قاچاق مواد مخدر در شرق کشور توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) خبر داد و گفت: سه سرکرده این باندها نیز دستگیر شدند.

دادخدا سالاری افزود: سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان کرمان ظرف ۲۴ ساعت گذشته سه باند کلان و بین المللی قاچاق مواد مخدر که محموله ها را پس وارد کردن به کشور با استفاده از خودروهای تیزرو از مرزهای شرقی کشور به استان های عمقی قاچاق می کردند، شناسایی و قبل از ترانزیت مواد مورد حمله قرار دادند.

این مقام قضایی ادامه داد: شامگاه گذشته پس از انجام یکسری اقدامات پیچیده و منسجم اطلاعاتی از سوی افسران اطلاعاتی استان در سه عملیات جداگانه در شهر کرمان سه نفر از اعضای اصلی و سرباندهای کلان قاچاق مواد مخدر دستگیر شدند.

دادستان کرمان گفت: در این رابطه مقادیری سلاح و مهمات جنگی از قبیل اسلحه کلاشینکف و کلت کمری و مقدار یک تن و ۳۰۰ کیلوگرم تریاک کشف و سه دستگاه خودرو نیز توقیف شد.

در همین رابطه سیدعلی متولی، رییس دادگاه عمومی نرماشیر نیز از کشف بیش از ۳۰۰ کیلوگرم از انواع مواد مخدر طی روز گذشته توسط ماموران اداره اطلاعات شرق استان کرمان خبر داد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط >

سایر خبر ها