تصادف اتوبوس تهران – کرمان وزیر راه را به مجلس می کشاند

 |  نوشته شده توسط :
شهباز حسن‌پور نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس از احضار وزیر راه و شهرسازی به مجلس در رابطه با حادثه تصادف اتوبوس «تهران – کرمان» خبر داد.

شهباز حسن پور در گفت و گو با ایسنا  ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری سیدالشهداء علیه السلام اظهار کرد: حادثه دلخراش و بسیار غم انگیز تصادف اتوبوس کرمان تهران که منجر به فوت و مجروح شدن جمع زیادی از هموطنان و هم استانی ها شد را تسلیت عرض می کنم.

وی با آرزوی شفای عاجل برای مجروحان این سانحه افزود: امیدواریم چنین حوادثی در کشور کمتر اتفاق بیفتد و متاسفانه تاکنون دو مورد از این تصادفات مربوط به استان کرمان بوده است.

حسن پور تصریح کرد: از وزارت بهداشت می خواهیم برای رسیدگی به مجروحان نهایت همکاری را داشته و از دانشگاه علوم پزشکی کرمان درخواست می کنم هر چه سریع تر همه مصدومان را به استان منتقل کنند تا ادامه درمان آنها در کنار خانواده هایشان صورت بگیرد.

نماینده سیرجان و بردسیر در مجلس گفت: از وزارتخانه های کشور و راه و شهرسازی می خواهیم با فوریت هیئتی را برای بررسی علل و عوامل این حادثه ناگوار اعزام و گزارش را در اسرع وقت به اطلاع مردم و خانواد ها برسانند.

وی افزود: البته مجلس در رابطه با این اتفاق ساکت نخواهد نشست و هفته آینده وزیر راه و شهرسازی را به مجلس فرا خواهیم خواهند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط >