علیزاده مدیر کل ارشاد کرمان:

برگزاری چهار برنامه فرهنگی و هنری ملی در کرمان

 |  نوشته شده توسط :
محمد رضا علیزاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفته در شش ماهه اول سال جاری چهار برنامه فرهنگی و هنری در سطح ملی در کرمان برگزار شده است.

محمدرضا علیزاده در جلسه امروز که با حضورمشاور عالی معاونت حقوقی امور مجلس و استان‌های وزارت ارشاد و نماینده اداره کل امور استان‌های وزارت فرهنگ ارشاد اسلامی و روسای ادارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های استان کرمان برگزار شد گفت که در شش ماهه نخست سال جاری چهار برنامه ملی در کرمان برگزار شده است.
وی با اشاره به اینکه کنگره بین‌المللی پیامبراعظم‌(ص)، جشنواره ملی موسیقی نواحی کشور، جشنواره شعر رضوی و جشنواره ملی هنرهای تجسمی چهار برنامه ملی بوده که در استان کرمان برگزار شد افزود که این اقدامات ملی با همه مشکلات و کمبودها در کنار رویدادهای متعدد فرهنگی و هنری دیگر در این شش ماه انجام شده است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با اشاره به آرامشی که در حوزه فرهنگ و هنر استان وجود دارد، گفته با وجود همه مشکلات و تنگناها در بخش مالی توانستیم آرامش را در حوزه فرهنگ و هنر ایجاد کنیم.
وی گفت که روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی هم توانسته‌اند تلاش‌های فرهنگی را با محوریت امامان جمعه، فرمانداران و دستگاه های فرهنگی به سمت انسجام برده و با کمترین تنش، نهایت تلاش خود را در زمینه‌های فرهنگی انجام دهند و این یکی از ویژگی‌های خوب دستگاه فرهنگی استان است.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط >