مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان:

بیش از ۱۱ هزار دقیقه ویژه برنامه نوروزی از صدا‌و‌سیمای کرمان پخش می‌شود

 |  نوشته شده توسط :

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان از پخش بیش از ۱۱ هزار دقیقه برنامه ویژه نوروز از صدا و سیمای مرکز کرمان خبر داد.

احمد علیرمضانی صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان کرمان با موضوع اعلام برنامه‌های نوروزی ۹۸ صدا و سیمای مرکز کرمان با تبریک ولادت امام جواد(ع) و ایام نوروز اظهار داشت: رسانه‌های نظام در حوزه جنگ رسانه‌ای موفق عمل کردند و بخش عمده شکست دشمنان نظام به دلیل عملکرد خوب و موفق رسانه‌های کشور بوده است.

به گزارش تسنیم، وی با بیان اینکه چهل سالگی انقلاب اسلامی را پشت سر گذاشته‌ایم و صدا و سیما تلاش کرد تا عملکرد چهل ساله انقلاب را به خوبی و درستی برای مردم تبیین کند گفت: در صدا و سیمای مرکز کرمان برنامه کارنامه را داشتیم و از تمام استانداران کرمان با هرگرایش و فکری دعوت کردیم تا عملکرد خود را بیان کنند و در حال گردآوری عملکرد چهل ساله انقلاب در کتابی هستیم که حدود ۱۳۰ صفحه تاکنون شده است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان با اشاره به اینکه در اخبار سراسری خبر کنگره ۶ هزار و ۵۰۰ شهید استان کرمان را به صورت ۶ دقیقه پخش کردند و به‌جز خبرهای بیت مقام معظم رهبری سابقه ندارد که در اخبار سراسری این گونه به خبری بپردازند گفت: باید به اصحاب رسانه کرمان تبریک بگویم که این چنین قدرتمند ظاهر شدند.

وی با بیان اینکه در تعطیلات نوروز امسال در صدا و سیمای کرمان با ۱۳ عنوان برنامه و ۸ برنامه تأمینی ظاهر می‌شویم گفت: یکی از برنامه‌هایی که شروع شده است برنامه ویژه سال تحویل است که در روز سال تحویل با حضور هنرمندان کرمانی برگزار‌می‌شود.

علیرمضانی با اشاره به دیگر برنامه‌های صدا و سیمای مرکز کرمان در این ایام عنوان کرد: برنامه تماشای بهار هر صبح و برنامه شب‌های بهاری به مدت ۶۰ دقیقه هرشب پخش می‌شود و در مجموع شبکه کرمان بیش از ۱۱ هزار دقیقه برنامه در تعطیلات نوروز دارد.

وی با بیان اینکه رادیوی کرمان برای تعطیلات نوروز برنامه‌های متنوعی دارد عنوان کرد: برنامه شوق خدمت در رادیو را داریم که نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی از برنامه‌های خود می‌گویند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان با اشاره به اینکه یکی از رسالت‌های صدا و سیما این است که نگذاریم لهجه و گویش‌های محلی ما فراموش شود افزود: امسال چند برنامه محلی با گویش‌های جنوبی استان کرمان داریم.

وی با بیان اینکه ۱۸ عنوان برنامه تأمین در رادیوی کرمان و ۱۰ عنوان برنامه جدید برای ایام نوروز آماده کردیم که بیش از ۱۱ هزار دقیقه برنامه را شامل می‌شود گفت: برای معرفی جاذبه‌های گرشگری استان راهی جز رسانه‌ها نداریم و ازدحام گردشگر نتیجه عملکرد رسانه‌هاست.

علیرمضانی با اشاره به اینکه ۴۰ کلیپ تصویری در حوزه فضای مجازی با موضوع جاذبه‌های گردشگری استان در ایام نوروز پخش می‌شود افزود: ۶۰ عکس نوشته در حوزه‌های مختلف که برای گردشگران مفید است از صدا و سیما پخش می‌شود.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط >