مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان خبر داد:

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی فردا به کرمان سفر می‌کند

 |  نوشته شده توسط :

محمدرضا علیزاده، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان گفت: دکتر سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شامگاه چهارشنبه 24 بهمن‌‌ماه به این استان سفر می‌کند و به مدت دو روز میهمان دیار کریمان است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان در این‌باره افزود: دیدار با اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه از اولین برنامه‌های سفر وزیر در بدو ورود به استان کرمان است.
علیزاده ادامه داد: جلسه مشترک شورای اداری و شورای فرهنگ عمومی استان؛ شرکت در بیستمین مراسم انتخاب کتاب سال و رونمایی از مجموعه کتابهای معرفی مفاخر استان عناوین بخشی از برنامه های روز پنچ شنبه ۲۵ بهمن ماه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سفر به کرمان است.
علیزاده گفت: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر همان روز با سفر به شهرستان بم با مسوولان انجمن های فرهنگی، هنری شرق استان کرمان دیدار و گفتگو خواهد کرد.
وی افزود: دیدار با تعدادی از هنرمندان پیشکسوت کرمان، برنامه های روز دوم سفر را شامل می شود. وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین عصر جمعه ۲۶ بهمن ماه به شهرستان بافت سفر کرده و درگردهمائی هنرمندان بافت، رابر و ارزوئیه شرکت می کند.
آخرین برنامه حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در کرمان نشست با اهالی رسانه است که شامگاه جمعه ۲۶ بهمن ماه و در سالن اجتماعات فرودگاه بین المللی کرمان برگزار خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط >

سایر خبر ها