سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان انار:

افزایش چشمگیر جوجه‌ریزی در انار

 |  نوشته شده توسط :

سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان انار گفت: میزان جوجه‌ریزی در سطح شهرستان از ابتدای امسال تاکنون نسبت به پارسال افزایش چشمگیری داشته است.

کامران شفایی، سرپرست شبکه دامپزشکی انار با اشاره به افزایش جوجه ریزی درسطح این شهرستان گفت: در این راستا تعداد ۳۸ مجوز بهداشتی جوجه ریزی به ظرفیت ۶۶۳هزار و ۶۰۰ قطعه صادر شده است.

وی افزود:بیشتر از ابتدای سال ۹۶ تا بهمن ماه همان سال با تعداد ۳۵ مجوز بهداشتی جوجه ریزی به ظرفیت ۶۴۰هزارو ۳۰۰ قطعه بوده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان کرمان، سرپرست شبکه دامپزشکی انار تصریح کرد: با توجه به پیگیری‌های صورت گرفته، برگزاری کلاس‌های آموزشی، نحوه و زمان واکسیناسیون، رعایت نکات و اصول بهداشتی و قرنطینه ای، بازدید‌های مکرر و توصیه‌های بهداشتی داده شده به مرغداران، شاهد کاهش میزان بیماری‌های شایع در بین طیور و افزایش بهره وری مرغداران و در نتیجه روند رو به رشد جوجه ریزی در شهرستان انار بوده ایم.

کامران شفائی در پایان گفت: امید است با همکاری و ارتباط تنگاتنگ مرغداران با شبکه دامپزشکی شهرستان بهبود سطح بهداشتی مرغداری‌ها و همدلی و همکاری سایر مسئولین شهرستان و از میان برداشتن مشکلات و موانع، بیش از پیش شاهد فعالیت مرغداران و افزایش میزان جوجه ریزی در ماه‌های آتی باشیم.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط >