انبار اجناس احتکار شده در سیرجان کشف شد

 |  نوشته شده توسط :

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سیرجان از کشف و پلمب انبارهای احتکاری برنج و ظروف آشپزخانه خارجی و لاستیک در این شهرستان خبر داد و گفت: ارزش ریالی این انبارها حدود 50 میلیارد ریال برآورد شده است.

محسن نیک ورز افزود: همزمان با مرکز این استان در سیرجان نیز دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان با همراهی اداره اطلاعات، پلیس مبارزه با قاچاق کالا و تعزیرات حکومتی، طرح مبارزه با محتکران و مخلان نظام اقتصادی کشور را اجرایی کرد.
این مقام قضایی اظهار داشت: از چند عمده فروشی لاستیک شهرستان سیرجان بر حسب گزارش اداره اطلاعات شهرستان بازدید سرزده صورت گرفت و در این بازدیدها تعدادی زیادی حلقه لاستیک به ارزش تقریبی ۱۰ میلیارد ریال کشف شد.
وی با اعلام اینکه یک انبار کالای قاچاق ظروف آشپزخانه نیز در سیرجان کشف و پلمب شده است گفت: ارزش ریالی کالاهای احتکاری از این انبار حدود ۲۰ میلیارد ریال ارزیابی شده است.
وی اظهار داشت: ارزش ریالی برنج های احتکار شده در سیرجان نیز ۲۰ میلیارد ریال است.
آن طور که ایرنا نوشته این مقام قضایی عنوان کرد: پرونده متخلفان به منظور سیر مراحل اداری به اداره تعزیرات حکومتی ارسال شده و بزودی احکام این پرونده ها برای اطلاع عموم اعلام خواهد شد.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سیرجان بیان کرد: مخلان نظام اقتصادی و احتکارکنندگان به عنوان پیاده نظام دشمن در عرصه جنگ اقتصادی محسوب می‌ شوند و به حول قوه الهی، دستگاه قضایی با کمک سایر نهاد‌های متولی، محیط و عرصه را بر آنان تنگ و سخت خواهد کرد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط >