جلال‌پور از ریاست ریس اتاق بازرگانی کرمان هم استعفا داد

 |  نوشته شده توسط :

محسن جلال‌پور رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، پس از استعفا از این سمت، با ارسال بیانیه‌ای، از مسوولیت خود به عنوان رییس اتاق کرمان نیز استعفا داد.

جلال‌پور در بیانیه خود رو به اعضای اتاق کرمان نوشته است:« من زاده کرمان و تربیت شده جامعه اقتصادی پویا و ریشه دار آن سامانم. دو دهه عضویت در هیات نمایندگان آن اتاق قدیمی و قریب چهارده سال افتخار خدمتگزاری در کسوت ریاست اتاق، سرمایه بزرگ من است. دست بزرگان خردمند کرمانی را که معلم و مربی من بوده‌اند می‌بوسم و از بابت همراهی با همه شماها، ایزدیکتا را شاکرم. شما به من اموختید که نفع عمومی بایستی سرلوحه کار باشد، شما اموختید که کار برای مردم افتخاریست که نصیب هرکس و در هرکجا نمی شود»

وی در ادامه بیماری قلبی خود را دلیل استعفا اعلام می‌کند و می‌گوید که بیماری قلبی مرا از پای انداخته و پزشکان موکدأ مرا از بازگشت به کارهای دشوار منع می کنند.

او با تاکید بر صلاح مردم کرمان در انتخاب رئیس جدید برای اتاق کرمان توضیح می‌دهد که بدین وسیله استعفای قطعی خود از ریاست اتاق کرمان و عضویت در هیات نمایندگان دور هشتم آن اتاق را به اطلاع بزرگان می رسانم. این استعفا قطعی و متکی به عقل و تدبیر و از سر وظیفه شناسی و امانتداری و درغایت عذرخواهی است.

جلال‌پور از هیات نمایندگان محترم می‌خواهد دراسرع وقت، مطابق وظیفه قانونی با تشکیل جلسه ضمن دعوت ازجانشین خود درهیات نمایندگان، نسبت به تعیین رئیس جدید اتاق کرمان اقدام کنند.

او می‌گوید حتی یک روز تأخیر به صلاح جامعه فعالان اقتصادی و اقتصاد استان نیست. 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط >