رییس دفتر امور بازنشستگان فولاد کرمان:

مزایای رفاه کارت را به اطلاع بازنشستگان رسانده ایم

 |  نوشته شده توسط :
حسن اصفهانی پور رییس دفتر امور بازنشستگان فولاد کرمان

رییس دفتر امور بازنشستگان فولاد کرمان جزییات توزیع کارت اعتباری خرید از فروشگاه زنجیره ای رفاه را میان بازنشستگان فولاد در استان کرمان تشریح کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد، حسن اصفهانی پور اظهار داشت: ما از روز ۱۶ مهر، کار توزیع رفاه کارت را در شهر کرمان آغاز کردیم و تا روز ۱۷ مهر به ۵ هزار نفر از بازنشستگان فولاد ساکن شهر کرمان پیامک اطلاع رسانی در این خصوص ارسال کردیم.

وی عنوان کرد: با توجه به تاکیدات مدیرعامل محترم صندوق بازنشستگی فولاد و به دلیل پهناور بودن استان کرمان و پراکندگی بازنشستگان فولاد در این استان، از روز شنبه ۲۱ مهرماه توزیع رفاه کارت در شهرهای دیگر استان را در دستور کار قرار دادیم و همکاران ما در دفاتر رابط مستقر شدند.

رییس دفتر امور بازنشستگان فولاد کرمان افزود: از روز شنبه توزیع رفاه کارت را در شهر زرند آغاز کردیم. در این شهر ۵ هزار بازنشسته فولاد داریم که اطلاع رسانی به این عزیزان صورت گرفته است. همچنین در نظر داریم که پس از پایان توزیع کارت ها در زرند، توزیع کارت ها در دو شهر کوهبنان و پابدانا را آغاز کنیم.

اصفهانی پور ادامه داد: شماری از همکاران ما همچنان در دفتر امور کرمان باقی خواهند ماند تا آن دسته از بازنشستگان این شهر که نتوانستند در تاریخ مقرر رفاه کارت خود را دریافت کنند بتوانند با مراجعه به دفتر امور کرمان، رفاه کارت را دریافت کنند.

وی افزود: مزایای و امتیازات رفاه کارت را در برگه هایی به بازنشستگان فولاد اعلام نموده ایم ضمن اینکه بنرهایی نیز در همین خصوص نصب کرده ایم.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط >