مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان کرمان:

نبود شکر کارخانه‌های بزرگ کرمان را به آستانه تعطیلی کشاند

 |  نوشته شده توسط :

گروه استان‌ها- مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان کرمان با بیان اینکه ۴ هزار و ۸۰۰ تن شکر در استان کرمان نیاز است گفت: کارخانه‌های بزرگ استان به‌دلیل عدم نبود شکر در آستانه تعطیلی تولید قرار دارند.

مهدی حسینی‌نژاد صبح امروز در جلسه تنظیم بازار استان کرمان با بیان اینکه قیمت مرغ در هفته گذشته ۱۴ هزار و ۴۰۰ تومان تعیین شده است اظهار داشت: سازمان جهاد کشاورزی باید آمار جوجه‌ریزی تا پایان سال را ارائه دهد.

به گزارش تسنیم، وی با اشاره به اینکه ۱۸۰ هزار مرغ آماده کشتار در سیرجان وجود دارد اما امروز و روز گذشته هیچ کشتاری انجام نشده است بیان کرد: در روزهای آینده با مشکل جدی در این حوزه روبه‌رو هستیم.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان کرمان با بیان اینکه ۴ هزار و ۸۰۰ تن شکر در استان کرمان نیاز است که اگر برای این نیاز برنامه‌ریزی نشود مشکل جدی خواهیم داشت تصریح کرد: کارخانه‌های بزرگ استان به‌دلیل عدم نبود شکر در آستانه تعطیلی تولید قرار دارند.

وی افزود: جهاد کشاورزی استان مسئول تهیه و تامین اقلام اساسی و مایحتاج عمومی مردم مانند گوشت، شکر، برنج، میوه و غیره است.

صنف خواروبار کرمان حدود ۱۵ روز معطل ورود شکر به استان است

یوسف جعفری رئیس اتاق اصناف استان کرمان در این جلسه با بیان اینکه شکر به میزان کامل وجود دارد اما توزیع از کارخانجات انجام نمی‌شود اظهار داشت: صنف خواروبار حدود ۱۵ روز معطل ورود شکر به استان است.

در این جلسه مجید نژادبیگلری مدیر‌کل غله و خدمات بازرگانی استان کرمان با بیان اینکه تاکنون ۹۴۹ تن حواله شکر صادر شده است عنوان کرد: ۸۴۵ تن شکر بارگیری شده و در انبارهای استان تخلیه شده است و باقیمانده آن نیز کامیون‌هایی هستند که در صف تحویل شکر از کارخانه قرار دارند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط >