«هما» به خط پروازی کرمان-تهران پیوست

 |  نوشته شده توسط :
هواپیمایی ایران ایر به زودی پرواز کرمان-تهران را ایجاد خواهد کرد

ایرلاین ایران بعد از مدت‌ها انحصار هواپیمایی ماهان پروازهای کرمان تهران و بالعکس را به لیست خود اضافه کرد و روزهای شنبه و دوشنبه هر هفته پرواز دارد و بعد از عید 97هر روز خواهد شد.

هواپیمایی ماهان سال ها خط پروازی کرمان و تهران در انحصار خود درآورده بود و صدای اکثر مسوولین از معاون وزیر گرفته تا مسوولین استانی به دلیل گرانی بلیط  در آورده بود بالاخره از انحصار این خط پروازی درآمد.

سال گذشته به همین دلیل گرانی کمپینی با #بلیط-را-ارزان-کنید ایجاد شد که خواستار پاسخگویی مسوولین در این زمینه و کم شدن قیمت بلیط هایی هواپیمایی ماهان شدند.

اما بعد از گذشت چند ماه از کمپین  شرکت هواپیمایی زاگرس پروازهای کرمان تهران و باالعکس خود را شروع کرد ولی این شرکت علی رغم استقبال مردم به دلیل قیمت پایین بعد از مدتی به دلیلی نامشخص دوباره از مسافربری در این لاین هوایی خودداری کرد.

اما بعد از گذشت حدود یک سال شرکت هواپیمایی ایران پروازهای خود از هشتم آبان ماه در این خط پروازی شروع خواهد کرد.

مدیر هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران(هما) کرمان در گفت وگو با «پیام ما» در پاسخ به این که قیمت‌های هواپیمایی هما ارزان تر از ماهان خواهد بود یا نه گفت:ما یک شرکت دولتی هستیم و لیست قیمت‌هایمان طبق قانون، آزاد و بر اساس عرضه و تقاضا خواهد بود.

پارسا نژاد همچنین گفت  قیمت‌های ما از ۱۳۰ هزار تومان تا ۴۰۰ هزار تومان که بیزینس است خواهد بود.

وی همچنین از ایجاد پرواز روزانه در این خط بعد از عید ۹۷ خبر داده و گفته مذاکرات این اقدام انجام و تقریبا نهایی شده است.

وی همچنین افزود:هواپیمایی ایران در کرمان به دنبال افزایش خطوط پروازی خود است و مذاکرات برای خط پروازی کرمان بندرعباس نیز قطعی شده و به زودی راه اندازی خواهد شد.

پارسا نژاد نیز از انجام مذاکرات برای ایجاد پرواز‌های کرمان شیراز و کرمان زاهدان خبر  داد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط >