گلایه سرپرست فرمانداری رفسنجان؛ وضعیت غم‌انگیز بودجه

 |  نوشته شده توسط :
علیار اسکندری نسب

سرپرست فرمانداری رفسنجان گفته وضعیت بودجه شهرستان رفسنجان با وجود ۴۰۰ هزار نفر جمعیت اتباع بیگانه‌ غم‌انگیز است.

علیار اسکندری‌نسب صبح امروز در جلسه کمیته برنامه‌ریزی این حرف را زده و اضافه کرده که اعتبار ۴۳ میلیارد تومانی رفسنجان با وجود گستردگی و جمعیت زیاد آن در مقابل بسیاری از شهرستان‌های کوچک و کم‌جمعیت استان بسیار کم است.

وی با اشاره به اینکه راه و شهرسازی با جاده‌هایی از جمله نوق که سالانه تلفات و کشته‌های زیادی هم دارد، بودجه کمی دارد و به بیش از ۶۰ میلیارد تومان اعتبار دیگر نیازمند است، گفته با این وضعیت بودجه اگر پیش برویم، ۲۰ سال طول می‌کشد تا این جاده را بسازیم.

اسکندری‌نسب همچنین بودجه آموزش و پرورش را هم با این جمعیت دانش‌آموزی ناچیز دانست و تصریح کرده این اعتبارات حاصل غفلت دستگاه‌های اجرایی بوده که شاخص‌های توسعه‌ را که بر اساس آن تصمیم‌گیری و اعتبار اختصاص داده شده، مقایسه و شاخص‌های خود را بیان نکردند تا اصلاح شود.

سرپرست فرمانداری رفسنجان گفت که دستگاه‌های اجرایی باید وضعیت اعتباری و توسعه‌یافتگی خود را مطرح کنند تا شاخص‌های توسعه‌یافتگی اصلاح شود و از این طریق وضعیت اعتبارات شهرستان را افزایش داده و در بودجه سال آینده تغییراتی انجام شود.

منبع: فارس

به اشتراک بگذارید :

One response to “گلایه سرپرست فرمانداری رفسنجان؛ وضعیت غم‌انگیز بودجه

  1. جناب فرماندار محترم اینکه دلسوزانه برای این شهر زحمت می کشید بی نهایت ممنون شماییم اجرتان با خداوند که واقعا به حق الناس این مردم رسیدگی می نمایید حال که به دعای خیر شما فرماندار این شهر شده اید برای خیابانها و کوچه های پوسیده همه رسیدگی و انها را اسفالت نمایئد اگر هم کمبود اعتبار دارید حداقل جاهای که مردم ان منطقه توان مالی دارند از خود انها یاری بگیرید و مناطق محروم از بودجه دولت استفاده شود خدا به شما بقای عمر در خدمت رسانی به خلق عطا نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط >