آزادسازی ۳۰ هزار مترمربع از زمین‌های شهری کرمان

 |  نوشته شده توسط :
دادستان عمومی و انقلاب کرمان.دادخدا سالاری

دادستان عمومی و انقلاب کرمان خبر داد که مبارزه با زمین‌خواران و حاشیه نشینی به‌صورت ویژه در دستور کار این دادستانی قرار دارد و عوامل اصلی زمین‌خواری در کرمان تحت تعقیب قضایی قرارگرفته‌اند.

به گزارش روز شنبه روابط عمومی دادگستری کل استان کرمان، دادخدا سالاری گفته است ساعت اولیه بامداد امروز و با حکم این دادستانی، طی یک عملیات گسترده ابنیه و کانکس‌هایی که بر روی اراضی شهری و عمومی شهر کرمان ساخته‌شده بود، تخریب شد.
او بیان کرد: مجرمان این باند زمین‌خواری در زمین‌های مذکور مستقر و با استقرار چندین تیم کارگری به‌صورت شبانه و در ایام تعطیل اقدام به ساخت‌وساز غیرمجاز در اراضی دولتی کرده بودند.
سالاری با بیان اینکه چندین نفر در این زمین‌ها به‌عنوان محل سکونت مستقرشده بودند تا مانع از تخریب آلونک‌ها شوند خاطرنشان کرده است با هدایت این دادستانی و حضور مقتدرانه مأموران انتظامی و تلاش‌های قابل‌تقدیر شهرداری کرمان و عوامل اجرایی از این اراضی رفع تصرف شد.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خاطر نشان کرد: مبارزه با زمین‌خواران و حاشیه‌نشینی به‌صورت ویژه در دستور کار این دادستانی قرار دارد و عوامل اصلی تحت تعقیب قضایی قرارگرفته‌اند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط >