بازگشت ملی‌پوشان کرمانی:

استقبال استاندار از سه ملی پوش کماندار

 |  نوشته شده توسط :

استاندار با حضور در فرودگاه بین المللی هاشمی رفسنجانی کرمان از زهرا نعمتی، سمیه عباسپور و سینا منشازاده سه تیرانداز ملی پوش که در مسابقات بین المللی چک موفق به کسب مدال شدند، استقبال کرد.

به گزارش ایرنا زهرا نعمتی و سمیه عباس پور از باشگاه مس کرمان در قالب تیم ملی جانبازان و معلولان کشور در مسابقات تیراندازی جمهوری چک شرکت کرده و با دستی پر از مدال به کشور بازگشتند.

زهرا نعمتی در بخش ریکرو انفرادی زنان این مسابقات موفق به دریافت مدال طلا شد. وی  در این ماده ضمن تغییر رکورد جهان، رکورد سابق خود را نیز شکست و به رکورد ۶۶۱ جهانی رسید.او همچنین مدال طلای بخش تیمی میکس ریکرو مسابقات بین المللی تیراندازی چک را به گردن انداخت.

سمیه عباس پور دیگر تیرانداز ملی پوش باشگاه مس کرمان نیز در بخش تیمی مسابقات میکس کامپوند به همراه سینا منشازاده به عنوان نفر دوم موفق به کسب مدال نقره شدند.مسابقات بین المللی تیر و کمان معلولان ۲۷ تیر سال جاری در شهر نوامستونادمتوجی جمهوری چک برگزار شد و کاروان جمهوری اسلامی نیز سوم مرداد به میهن اسلامی بازگشتند.

 لازم به ذکر است که مدیرکل ورزش و جوانان، مدیرکل بهزیستی و جمعی از ورزشکاران، علیرضا رزم حسینی را در استقبال از سه کماندار ملی پوش کرمانی همراهی کردند.

زهرا نعمتی پیش از این از سوی شوهرش ممنوع الخروج شده بود.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط >