مدیرکل بهزیستی استان کرمان:

بهزیستی کرمان آماده طراحی مدل کاهش آسیب‌های اجتماعی است

 |  نوشته شده توسط :

مدیرکل بهزیستی استان کرمان با اشاره به اینکه ایجاد هم افزایی بین گروه های مختلف اجتماعی زمینه ساز کاهش آسیب های اجتماعی است گفت: بهزیستی استان برای طراحی بهترین مدل کاهش آسیب های اجتماعی آماده همکاری با سپاه ثارالله کرمان است.

عباس صادق زاده در همایش تبینی بهتر زیستن اجتماعی در نظام جمهوری اسلامی ایران با گرامیداشت ایام الله دهه فجر افزود: در قبال اراده و عظمت مردم مسائل اجتماعی حل شدنی است.
وی اظهار داشت: حضور همیشگی نیروهای سپاه و بسیج در صحنه موجب بسیاری از موفقیت ها در مسیر سازندگی کشور شده است.
به گزارش ایرنا، مدیرکل بهزیستی استان کرمان با بیان اینکه امروز سپاه ثارالله استان کرمان نیز می تواند در عرصه های مختلف اجتماعی نقش آفرینی کند تصریح کرد: بسیاری از مسائل اجتماعی را می توان با تعامل و هم افزایی کاهش داد.
صادق زاده از اعلام آمادگی بهزیستی استان با سپاه در راستای طراحی بهترین مدل برای کاهش آسیب های اجتماعی خبر داد و افزود: امیدواریم در ابعاد مختلف تفاهم نامه های همکاری با سپاه منعقد شود.
وی با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی با اتکا به دین عملیاتی شد خاطرنشان کرد: پیروزی های هشت ساله دفاع مقدس نیز با اتکا به ائمه اطهار (س) انجام گرفت.
به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همایش تبینی بهتر زیستن اجتماعی در نظام جمهوری اسلامی ایران امروز (چهارشنبه) در بهزیستی استان کرمان برگزار شد و از فعالان و خیرین اجتماعی استان تجلیل به عمل آمد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط >

سایر خبر ها