توصیه آیت الله هاشمی شرکت در انتخابات

 |  نوشته شده توسط :
محسن هاشمی

محسن هاشمی در جمع مردم کرمان گفت: آقای روحانی در تمام شرایط دوران در کنار آقای هاشمی رفسنجانی حضور داشته و مسوولیت های خطیر را متقبل شده و هشت سال جنگ تحمیلی را نیز در کنار ایشان مدیریت کرده است.

“محسن هاشمی”در دیدار مردمی دکتر حسن روحانی با مردم دیار کریمان در سالن تلاش شهر کرمان با تشکر از دست اندرکاران برگزاری این برنامه اظهار کرد: خوشبختانه نظام جمهوری اسلامی با قانون اساسی و عملکرد چند دهه نشان داده است که به وسیله انتخابات پرشور برای مردم باز گذاشته و مردم با شرکت در انتخابات می توانند به راحتی سرنوشت خود را انتخاب کنند.

وی با تاکید بر اینکه باید به توصیه هاشمی رفسنجانی که شرکت در هر انتخابات وظیفه آحاد مردم است، توجه ویژه داشت اظهار کرد: انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه انتخاباتی مهم و سرنوشت ساز برای کشور است و وظیفه همه ما حضور پرشور در این موقعیت خطیر است زیرا آقای روحانی با برنامه ریزی های چهار ساله خود توانست زیربنای فعالیت خود را آماده کرده و در دور دوم باید از این فعالیت ها میوه چینی شود.

هاشمی ادامه داد: می دانیم که با توجه به وضعیت کشور، در یک دوره و چهار سال به راحتی از تلاش ها نتیجه گرفت زیرا باید زیربناها و مسائل را آماده کرده و پیش برد تا در دور دوم از تمام برنامه ریزی های انجام شده، نتیجه جدی گرفته شود.

وی با بیان اینکه در نظام جمهوری اسلامی تاکنون هیچ رییس جمهوری نتوانسته تمام مسائلی را که قول داده به نتیجه برساند، خاطر نشان کرد: آقای روحانی در تمام شرایط دوران در کنار آقای هاشمی رفسنجانی حضور داشته و مسوولیت های خطیر را متقبل شده و هشت سال جنگ تحمیلی را نیز در کنار ایشان مدیریت کرده است.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط >