جزئیات آیین بزرگداشت آیت‌الله هاشمی در کرمان

 |  نوشته شده توسط :
فرشید فلاح

به گفته مدیر کل حوزه استانداری آیین بزرگداشت آیت الله هاشمی جمعه ۲۴ دی ماه در مسجد جامع رفسنجان و شنبه ۲۵ دی ماه در مصلای بزرگ امام علی (ع) کرمان برگزار می شود.

فرشید فلاح می گوید سخنران این آیین مشخص شده و مذاکرات در این خصوص در حال انجام است که بعد از قطعیت اطلاع رسانی می شود.

او با اشاره به اینکه حضور خانواده آیت الله هاشمی رفسنجانی در این آیین قطعی است، افزود که برنامه ریزی به گونه ای صورت گرفته که امکان حضور خانواده آیت الله هاشمی در این دو آیین وجود داشته باشد.

فلاح گفته از تمامی مقامات و شخصیت های کرمانی پایتخت نشین برای حضور در این آیین دعوت به عمل آمده است.

مدیرکل حوزه استانداری یادآور شد که میزبان اصلی این آیین نماینده ولی فقیه در استان، استاندار و مجمع نمایندگان استان  است.

وی افزود به دلیل اینکه رفسنجان زادگاه آیت الله هاشمی رفسنجانی بوده و مردم این شهرستان علاقمندی فراوانی برای برگزاری آیین بزرگداشت داشتند نخستین مراسم در این شهرستان برگزار می شود.

فلاح از برگزاری مراسم بزرگداشت در تمام استان خبر داد و گفت که در تمامی شهرستان های استان یک برنامه محوری در این خصوص برگزار می شود.

مدیرکل حوزه استانداری با اشاره به حضور استاندار در تهران گفته استاندار به نمایندگی مردم استان در برنامه های ویژه آیت الله هاشمی رفسنجانی در تهران حضور یافته است.

فلاح به کرمانی بودن حضرت آیت الله هاشمی اشاره دارد و می گوید مردم استان به دلیل اینکه کرمان زادگاه آیت الله هاشمی رفسنجانی است داغ مضاعفی را احساس می کنند چرا که علاوه بر اینکه یک پیشکسوت انقلاب را از دست داده اند، در سوگ هم استانی نخبه و فرهیخته خود نیز نشسته اند.

وی با اشاره به اینکه حضور مردم به این آیین شکوه و جلوه می دهد، افزود امیدواریم مراسم فاخری در این زمینه در استان  برگزار شود.

مراسم بزرگداشت ارتحال یار دیرین امام آیت الله هاشمی رفسنجانی در استان با حضور خانواده آن مرحوم، آحاد مردم و مسئولان استانی و کشوری جمعه ۲۴ دی ماه ساعت ۱۵ تا ۱۷ در مسجد جامع رفسنجان و  شنبه ۲۵ دی ماه ساعت ۱۵ تا ۱۷ در مصلی بزرگ امام علی شهر کرمان برگزار می شود.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط >