استاندار کرمان:

در حوزه بیمه عقب هستیم | نیاز به ایده های جدید است

 |  نوشته شده توسط :

استاندار کرمان از بیمه به عنوان صنعتی تاثیرگذار در حوزه اقتصاد و اشتغال مستقیم و غیر مستقیم یاد کرد و گفت: با برنامه ریزی های مشترک بین بیمه و استانداری کرمان می توان کارهای بزرگی را آغاز کرد.

محمد جواد فدائی در دیدار با مدیران بیمه استان کرمان افزود: در حوزه بیمه کارهای بزرگی را می توان انجام داد اما عقب هستیم و باید با ایده های جدید در این راستا اقدام کرد.

آطنور که ایرنا نوشته وی اظهارداشت: با توسعه فرهنگ بیمه، زمینه جبران خسارت های وارده پس از بروز حوادث به افراد فراهم شده و از مراجعات مردمی پس از حوادث به دستگاه های دولتی کاسته می شود.

مدیرعامل نمایندگی بیمه ایران در استان کرمان نیز گفت: دو دهم درصد حق بیمه تولیدی در دنیا متعلق به کشور ماست که کمتر از ۱۰ میلیارد دلار است و سهم استان کرمان از این عدد سه درصد است.

محمد عمادآبادی افزود: ۳۲ شرکت بیمه در کشور فعالیت می کنند که به جز تعدادی که در مناطق آزاد هستند و بیمه زندگی، مابقی آنها در استان کرمان شعبه دارند.
عمادآبادی ادامه داد: ۴۱ هزار دفتر نمایندگی فروش بیمه در کشور وجود دارد که از این تعداد یک هزار و ۱۲ دفتر مربوط به استان کرمان است و نزدیک به ۵ هزار نفر در صنعت بیمه استان کرمان مشغول به کار هستند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط >