نماینده ولی فقیه :

دستگاه‌های مربوطه برخورد با روزه‌خواری ضعیف عمل می کنند

 |  نوشته شده توسط :
حجت‌الاسلام‌ والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی امام جمعه کرمان

امام جمعه اظهار کرد: دستگاه‌هایی که موظف به حفظ رعایت این ماه هستند، باید تلاش کنند خود را بیشتر کنند متاسفانه گزارشاتی مبنی بر روزه‌خواری‌ها وجود دارد اما دستگاه‌هایی که به این موارد می‌پردازند، کم کار بوده و به خوبی عمل نمی‌کنند.

حسن سلیمانی‌علیدادی بیان کرد: اوج تمرین خدا ترسی و رعایت تقوای الهی در جهات مختلف در ماه مبارک رمضان است و باید از این ماه پر فیض و برکت نهایت استفاده را کنیم.
وی با تاکید بر حفظ حرمت این ماه گفت: دستگاه‌هایی که موظف به حفظ رعایت این ماه هستند، باید بیشتر تلاش کنند زیرا متاسفانه گزارشاتی مبنی بر روزه‌خواری‌ها در جای جای شهر وجود دارد و دستگاه‌هایی که به این موارد بررسی کنند، کم کار بوده و به خوبی عمل نمی‌کنند.
نماینده ولی فقیه افزود: خدمت‌رسانی به مردم مختص یک دوره یا دو دوره نیست و کارکنان ادارات باید به نحو احسنت به مردم خدمت‌رسانی کنند و باید این موضوع در دستور کار مدیران استانی و کشوری قرار گیرد و بدانند که هیچ امری واجب تر از خدمت رسانی به مردم نیست.
وی به فرا رسیدن جمعه آخر ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس اشاره کرد و ادامه داد: همانطور که امام خمینی (ره) عنوان کردند، «روز قدس، فقط روز فلسطین نیست، بلکه روز اسلام است» و در این شرایط حساس، دستورات لازم را برای پررنگتر بودن حضور مردم در شهرها و مرکز استان  از سوی مسئولین ذیربط اتخاذ گردد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط >