دشمنان امیدمردم را هدف قرار داده اند

 |  نوشته شده توسط :
حمید ملانوری سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان گفت: چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران بیانگر این واقعیت است که این انقلاب در برابر توطئه های دشمنان محکم و استوار است.

 حمید ملانوری ظهر یکشنبه در همایش یاوران شورا به مناسبت ۱۲ مردادماه سالروز تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ضمن تبریک این روز اظهار داشت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در ۱۲ مرداد ماه سال ۵۹ به فرمان امام راحل (ره) تشکیل شد.

وی ادامه داد: این شورا منشاء خدمات ارزنده و بزرگی در زمینه تحکیم ارزش ها، فرهنگ انقلاب اسلامی و انتقال این فرهنگ  به جوانان و نسل های امروزی بوده است.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب فرهنگی است، افزود: پایه  واساس انقلاب ما ایمان به باورهای الهی و ارزشی انقلاب، ملی و فرهنگی، رهبری امام راحل (ره) و حضور و مشارکت جدی مردم است.

ملانوری عنوان کرد: در این دوره بسیاری از متفکران بزرگ و غول های تفکری علوم انسانی دنیا بر این باورند که عصر معاصر مردم و جوامع به دنبال بی دینی و سکولاریسم حرکت می کنند و اعتقادات و رفتارشان  به این سمت و سو است.

وی گفت: انقلاب اسلامی ایران در این دوره ثابت کرد که گرایش و باورهای مردم به سمت دین باوری، ارزش باوری و ارزش محوری است.

وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران یک تحول بزرگ در تفکر همه علمای بزرگ علوم انسانی ایجاد کرد و به قول امام راحل (ره) این فرهنگ می تواند به همه جوامع و کشورها منتقل شود. امروزه بعد از گذشت ۴۰ سال شاهد هستیم که انقلاب اسلامی ما به خوبی به کشورهای دیگر صادر شده است.

ملانوری گفت: انقلاب ها و حرکت های استقلال طلبانانه و آزادی خواهانه ای که امروز در کشورهای مختلف رخ می دهد عمدتا با الهام از انقلاب ایران و الگو پذیری از این حرکت بزرگ انقلاب است.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی، اجتماعی استانداری کرمان بیان کرد: این جریان در حال اتفاق افتادن است و هزینه های سنگینی مردم برای رسیدن به این جایگاه پرداخته اند.

وی گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان در بین شوراهای کشور رتبه برتر کشور را به خود اختصاص داده است. این نشان از فعالیت های خوب این شورا دارد و فلسفه شکل گیری شورا تحکیم بخشی به پایه های اساسی انقلاب است.

آن  طور که مهر نوشته ملانوری عنوان کرد: وقتی که دوره ای از انقلاب می گذرد نسل های روزهای اول خود را از دست می دهد و انقلاب مدیریت خود را به ناچار به دستی جوانانی باید بسپرد که روزهای اول انقلاب، دفاع مقدس و امام راحل (ره) را درک نکرده اند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط >