برق 13 روستا قطع شده است

ریگان غرق در ریگ

 |  نوشته شده توسط :

فرماندار ریگان با اشاره به بروز پدیده گرد و خاک و طوفان در این شهرستان گفته گرد و خاک و طوفان تمام این شهرستان را درگیر کرده و اما تمهیدات لازم اندیشیده شده اس

آنطور که تسنیم نوشته، امین باقری با بیان اینکه تمامی مدارس این شهرستان در دو مقطع صبح و عصر تعطیل شده است گفت: ۵۰ روستای این شهرستان درگیر طوفان بوده و برق ۱۳ روستا در حال حاضر قطع است.

فرماندار ریگان با اشاره به اقدامات انجام شده در سال گذشته افزود: به دلیل مالچ پاشی که انجام شده محور ترانزیتی ریگان-چابهار تا کنون بسته نشده و مسیر باز است.

وی با بیان اینکه تنها ۲۰ کیلومتر از این محور در گیر طوفان است بیان کرد: شعاع دید در این مسیر به ۵۰ متر رسیده و در صورت افزایش طوفان و کم شدن شعاع دید احتمال مسدود شدن این محور وجود دارد.

باقری با بیان اینکه نیروهای امدادی، اورژانس و راهداری در این محور حضور دارند افزود: رانندگان از سفر‌های غیرضروری در این محور خودداری کنند.

وی با اشاره به اینکه ۱۲ نفر به دلیل مشکلات تنفسی به مراکز درمانی مراجعه کردند عنوان کرد: از بیماران و کسانی که مشکل تنفسی دارند تقاضا داریم که تا مهار شدن وضعیت بحران از منازل خارج نشوند.

فرماندار ریگان با اشاره به اینکه مشکلات وجود دارد اما در حال مدیریت است گفت: از خانواده‌ها تقاضا داریم در حد امکان در منازل مانده و خانه خارج نشوند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط >