مدیر عامل شهربازی کرمان:

شهربازی کرمان با امکانات جدید پذیرای همشهریان است

 |  نوشته شده توسط :

مدیرعامل شهربازی کرمان با اشاره به راه اندازی ۹ دستگاه جدید در شهربازی کرمان گفت: این مجموعه آماده پذیرایی از همشهریان در ایام نوروز است.

محسن ملکی در این باره اظهار کرد: شهربازی کرمان با راه‌اندازی ۹ وسیله بازی جدید و شش باب مجموعه غذایی، با امکانات جدید و به روز نسبت به سال گذشته، پذیرای همشهریان به خصوص مهمانان نوروزی است.

به گزارش مهر، ملکی رضایتمندی مردم از مجموعه شهربازی را مهم برشمرد و افزود: طبق نظرسنجی‌های انجام شده، متوجه شدیم بیش از ۹۰ درصد مردم خواستار نصب دستگاه‌های جدید و ارائه محصولات غذایی با کیفیت در شهربازی هستند که بر این اساس، اقداماتی را در دستور کار قرار دادیم.

وی به اعلام فراخوانی به منظور جذب همکاری و مشارکت بخش خصوصی در راه‌اندازی وسایل جدید در شهربازی اشاره و تصریح کرد: در این راستا موفق شدیم با مشارکت بخش خصوصی ۹ وسیله بازی جدید را راه اندازی کنیم.

مدیرعامل شهربازی کرمان به نصب زنبور و هلی کوپتر کودک، ایرهاکی و فوتبال دستی و همچنین پیست جدید اسکیت اشاره کرد و افزود: ساخت پیست جدید ماشین برقی، نصب دستگاه جدید «یوروبانجی»، ساخت و راه اندازی استخر توپ مدرن با ظرفیت ۱۰۰ هزار توپ، راه اندازی خانه بازی، استخر شن و قلعه بادی نیز از جمله امکانات جدید در شهربازی کرمان است.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط >