شکوه حضور در جشن ۴۰ سالگی انقلاب

 |  نوشته شده توسط :

مردم انقلابی کرمان در سراسر این استان پهناور با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن کاخ آرزوهای پوشالی دشمنان را فرو ریختند و حمایت قاطع خود از ولایت فقیه، نظام و انقلاب را به اثبات رساندند.

همزمان با بهار انقلاب خروش مردم انقلابی و ولایتمدار استان کرمان حال و هوای این روزهای میهنمان در ۳۹ سال پیش را برای جوانان دیروز تداعی کرد. افرادی که آن روزها با ایستادگی و مقاومت انقلابی را رقم زدند که امروز ثمره آن کشوری مقتدر و با عزت است که در سایه نظام مقدس ایران اسلامی امنیتی مثال زدنی دارد.

امروز مردم غیور کرمان با در دست داشتن پرچم مقدس کشورمان و پلاکاردهایی حاوی شعارهای انقلابی به حمایت از نظام و ولایت در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور پیدا کردند.

کرمانی ها با سر دادن شعارهایی نظیر «ای رهبر آزاده؛ آماده ایم آماده»، «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «دست خدا بر سر ما؛ خامنه ای رهبر ما»، «حجاب ما مظهر ایمان ماست» و «وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد» ولایتمداری و استکبارستیزی خود را  فریاد زدند.

مردم کرمان در نهایت در میدان عاشورا حضور یافتند و به سخنان سردار حاج قاسم سلیمانی گوش فرا دادند.

راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور باشکوه مردم در سراسر استان کرمان برگزار شد و امروز کرمانی ها مانند سال های گذشته با حماسه آفرینی در راهپیمایی ۲۲ بهمن برگ زرین دیگر در تاریخ از این استان به ثبت رساندند.

همچنین در پایان راهپیمایی قطعنامه راهپیمایی سراسری ۲۲ بهمن در جمع مردم قرائت شد./ مهر

به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط >