مدیرکل پست استان:

ارسال ۵ میلیون و ۸۰۰ هزار مرسوله در ۶ماه نخست امسال

 |  نوشته شده توسط :
علیرضا اکبری مدیرکل پست استان

مدیرکل پست استان مجموع ترافیک صادره از استان کرمان طی ۶ ماهه اول سال ‏جاری را بالغ بر ۵ میلیون و ۸۰۰ هزار مرسوله عنوان کرد.

علیرضا اکبری با اشاره به ۱۷ مهر روز جهانی پست گفت که پست ایران از جمله نخستین کشورهای عضو اتحادیهٔ جهانی پست سازمان ملل است که ارتباط خوبی با دیگر کشورهای عضو دارد.

اکبری افزود که مجموعه پست استان توانسته در مسیر پیشبرد اهداف و برنامه‌های شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران علاوه بر کسب رتبه اول در سه سال متوالی و در سال چهارم هم این رتبه را در ۶ ماهه اول سال ۹۶ در بین ادارات کل پست کشور حفظ کند.

وی با اشاره به اینکه در مجموع طی ۶ ماه گذشته بالغ بر ۶ میلیون و ۲۰۰ هزار مرسوله پستی وارد استان کرمان شده است، تصریح کرد که ترافیک وارده به ازای هر واحد پستی ۱۳ هزار مرسوله اعلام شده است.

مدیرکل پست کرمان با بیان اینکه ترافیک صادره به ازای هر واحد پستی در استان طی شش ماه گذشته بالغ بر ۱۲ هزار مرسوله بوده است، ادامه داد که در مجموع ۱۲ میلیون مرسوله در استان کرمان طی ۶ ماه اول سال جاری جابه‌ ‎ جا شده است.

اکبری با تأکید بر اینکه سرانه ترافیک مرسوله به ازای هر نفر جمعیت در ۶ ماه گذشته دو مرسوله بوده است، یادآور شد که سرانه ترافیک کارمند هم طی ۶ ماهه اول سال ‎ جاری ۱۵هزار مرسوله بوده است.

وی با اشاره به اینکه بالغ بر ۲۵۴ دفتر آی‌سی‌تی روستایی فعال در سطح روستاهای استان کرمان به ارائه خدمات می ‎ پردازند، اظهارکرد که همچنین ۱۴۶ دفتر پیشخوان دولت و چهار نمایندگی قبول شهری هم در استان کرمان فعال است.

مدیرکل پست استان کرمان تأکید کرد که پست تعدد نقاط تماس بیشتری نسبت به سایر دستگاه‌ها دارد و دفاتر خدمات پستی در روستاها نیز فعال شده‌ و خدمات الکترونیکی از جمله کارت ملی هوشمند را ارائه می‌دهد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط >