مشکلات خانوادگی مرا مصمم به کناره گیری کرد

 |  نوشته شده توسط :
علیرضا رزم‌حسینی

استاندار کرمان گفت: هیچ عاملی اعم از فشارهای سیاسی، خستگی کار، فرار از مسئولیت و یا سایر گمانه زنی های مطرح شده نقشی در تصمیم گیری من برای کناره گیری نداشته است.

علیرضا رزم حسینی  ظهر امروز در شورای مدیران ستادی استانداری کرمان با تاکید بر اینکه خدمت به مردم نجیب و شریف دیار کریمان توفیق بزرگی برای بنده بود اظهار کرد: در روز معارفه خود وعده دادم که خود را وقف عمران و آبادانی دیار کریمان کنم و در این راه همراهی و همدلی مردم، مسئولین، ائمه جمعه، فعالین سیاسی و اقتصادی تمام تلاش خود را به کار بستم.

وی با بیان اینکه قصد ادامه کار در دولت دوازدهم را نداشتم اما وزیر محترم کشور اصرار به ادامه فعالیت در دولت دوازدهم را داشتند تصریح کرد: در همین راستا با انگیزه ای بیشتر به ادامه کار مشغول شدم اما اکنون به دلیل برخی مسائل و مشکلات خانوادگی که بیم آن داشتم تاثیر سوئی در انجام وظایف داشته باشد، مصمم به کناره گیری شدم و به صورت کاملا داوطلبانه تقاضای کناره گیری کردم البته در هر موقعیتی سرباز نظام و انقلاب بوده و خواهم بود.

رزم حسینی در پایان از حمایت های بی شائبه دولت، وزرا و نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی در مدت مسئولیت خود در روند اجرای طرح و برنامه های توسعه گرایانه استان تقدیر و تشکر کرد و با تاکید بر اینکه تا زمان اعلام و تعیین جانشین کما فی السابق به فعالیت خود ادامه خواهم داد، گفت: بدون این همدلی و هم گرایی امکان انتخاب استان کرمان به عنوان استان الگو در کشور وجود نداشت و باید این راه را کماکان و با قوت ادامه دهیم.

انتهای پیام/

به اشتراک بگذارید :

One response to “مشکلات خانوادگی مرا مصمم به کناره گیری کرد

  1. باعرض سلام وخسته نباشی خدمت جناب رزم حسینی از اینکه از مسولیت کنار گرفتید بسیار متاثر شدیم شما در طول مدت خدمت فقط به وجدان کاری وبراساس اصول انسانی از جان ودل مایه گذاشتید هر چه در توان داشتید دریغ نکردیدبه شهرهای جنوبی شهرهای زلزله زده وهر جایی که نیاز بود خدمت کردید که خداوند در اخرت پاداشی در خور عمل به ایه شریفه خدمت به خلق عبادت است را برای شما ثبت کرده باشند تا بحال مسولی بااین همه وجدان ندیده بودم متاسفانه مدیران خوب اجازه ماندن ندارند وتحت فشار اطرافیان مجبور به کناره گیری هستند خداوند شمارا از دسیسه دشمنان در امان دارد وسلامت زندگی بگذرانید شهروندی از رفسنجان برایتان بهترین ها را ارزومندم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط >