نجات ۶۰۰ کرمانی از داخل آسانسور

 |  نوشته شده توسط :

مدیر عامل سازمان آتش نشانی کرمان گفت :در سال گذشته بیش از 190 مورد عملیات امداد آسانسور توسط آتش نشانان این سازمان انجام گرفته که در این عملیاتها بالغ بر  600نفر از شهروندان نجات یافته‌اند.

علی عسکری با تاکید بر این که لازم است شهروندان نکات ایمنی استفاده از آسانسورها را بدانند اظهار کرد: قبل از ورود به کابین آسانسور حتما باید روشنایی داخل آسانسور روشن شود ضمن این که برای حمل اثاثیه از آسانسورها استفاده نشود .

وی افزود:کودکان زیر ۱۰سال به هیچ وجه به تنهایی از آسانسورها استفاده نکنند .

عسکری با اشاره به این که لازم است زمان استفاده از آسانسور از فشار دادن بی مورد کلیدهای مختلف در کابین آسانسور خودداری شود تصریح کرد:شهروندان قبل از رسیدن کابین به طبقه مورد نظر به باز کردن در آسانسور اصرار نکنند همچنین از گذاشتن مانع جلوی درهای اتوماتیک خودداری و در زمان استفاده از آسانسور به ظرفیت درج شده در کابین توجه شود.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کرمان افزود:در زمان استفاده از آسانسور در مواقع اضطراری و قطع برق خونسردی خود را حفظ کنید و در صورت محبوس شدن از زنگ خطر تعبیه شده در آسانسور استفاده کنید .

عسکری خاطر نشان کرد :فورا با شماره ۱۲۵ سازمان آتش نشانی تماس گرفته و آدرس دقیق و موقعیت اعلام شود تا همکاران ما به سرعت به موقعیت حادثه اعزام شوند.

انتهای پیام/

به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط >