جانشین فرماندهی انتظامی نرماشیر:

کشف محموله ۱۷۰ میلیون ریالی کالای قاچاق

 |  نوشته شده توسط :

جانشین فرماندهی انتظامی نرماشیر از کشف کالای قاچاق به ارزش ۱۷۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد و گفت که در این رابطه پنج نفر دستگیر شدند.

اسحاق دریجانی در جمع خبرنگاران گفته ماموران پلیس آگاهی و اطلاعات فرماندهی انتظامی شهرستان نرماشیر به دو اتوبوس مسافربری که از مقصد زاهدان به مرکز کشور در حال حرکت بودند در حین گشت زنی حوزه استحفاظی مشکوک و خودرو را متوقف کردند.
وی با اشاره به کالای قاچاق کشف شده در بازرسی خودروها افزود که در بازرسی تخصصی خودروهای مسافربری ماموران مقادیر زیادی قاچاق که به صورت ماهرانه ای جاسازی شده بودند را کشف کردند.
جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان نرماشیر بیان کرد که در این عملیات پنج نفر دستگیر شدند و تحویل مراجع قانونی پس از تشکیل پرونده شدند.
دریجانی تصریح کرد که کالای قاچاق بر پیکره اقتصادی کشور خسارت جبران ناپذیری وارد می کند و نیروی انتظامی با قاچاقچیان کالا برخورد محکم و قاطع خواهد داشت.
وی با اشاره به اقلام کشف شده در این عملیات اظهار کرد که اقلام کشف شده شامل خشکبار، خودرو، وسایل ورزشی، مواد غذایی، قطعات، پارچه و سیگار بود.
جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان نرماشیر گفت که این اقلام کالای قاچاق کشف شده به ارزش ۱۷۰ میلیون ریال است و این قاچاق از مبادی غیر مجاز وارد کشور شده است.
دریجانی بیان داشت که شهروندان در صورت مشاهده هرگونه موردمشکوک مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به اطلاع پلیس برسانند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط >