استاندار کرمان:

۱۶۰ میلیارد تومان پروژه آبی در استان آماده افتتاح است

 |  نوشته شده توسط :

استاندار کرمان با اشاره به اینکه ۱۶۰ میلیارد تومان پروژه آبی در استان کرمان آماده افتتاح است، گفته در دولت تدبیر و امید گام های بزرگی در حوزه آب استان برداشته شده است.

به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، علیرضا رزم حسینی در آئین آغاز عملیات بهره برداری از پروژه آبرسانی اضطراری سیرجان و شروع عملیات اجرایی پروژه انتقال آب از مخازن ذخیره شهرستان سیرجان به مسکن مهر و نجف شهر گفت که مساله آب آشامیدنی شهرستان سیرجان در دولت تدبیر و امید حل شده است.
وی با اشاره به اینکه در شهرستان های بافت، رودبار جنوب و سایر شهرستان های جنوبی از آب سالم برخوردار هستیم، عنوان کرد که در شهر کرمان بحث انتقال آب خارج از حوزه را به صورت جدی و با سرعت در دست پیگیری داریم و در کنار آن پروژه های شهری نیز در دست پیگیری است.
رزم حسینی با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید در حوزه انتقال آب شرب و فاضلاب شهری و روستایی نیز کارهای بسیار خوبی انجام شده است، گفته برای اولین بار طرح یکپارچه سازی اراضی کشاورزی را آغاز کرده ایم تا استفاده بهتری از منابع آبی انجام شود.
وی خاطرنشان کرد که در قالب طرح همیاران آب باید تا پنج هزارهکتار یکپارچه سازی اراضی کشاورزی انجام شود.
استاندار ادامه داد که استان کرمان استانی کویری و کم آب است و کشاورزان نیز در گذشته به سمت محصولاتی مانند پسته رفته اند و امروز نیز وظیفه داریم مردم را راهنمایی کنیم تا حداقل مصرف آب را در حوزه های مختلف داشته باشند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط >