مدیرعامل ستاد دیه استان گفت:

۲۶۹ زندانی جرائم غیرعمد در انتظار آزادی

 |  نوشته شده توسط :

مدیرعامل ستاد دیه استان از وجود ۲۶۹ نفر زندانی جرایم غیرعمد در زندان خبر داد و گفت: برای آزادی این زندانیان ۸ میلیارد و ۶۲۵ میلیون تومان اعتبار نیاز است.

سیدحجت‌اله موسوی‌قوام تصریح کرد: هر ساله در ایام ماه مبارک رمضان جشن‌های گلریزان را با هدف آزادی زندانیان جرایم غیرعمد که بیشتر بدهیشان به مهریه و نفقه و کمترین آن به دیه تصادفات اختصاص دارد در نقاط مختلف استان برگزار می کنیم.

وی اظهار کرد: تنها متولی برگزاری جشن‌های گلریزان در سطح کشور ستادهای دیه هستند که ستاد دیه استان ماه رمضان امسال برگزاری ۳۰ جشن گلریزان در ۲۳ شهرستان استان را در دست اجرا دارد.

او از برگزاری پنج جشن گلریزان در صدا و سیمای مرکز گفت و ادامه داد: پیشگیری، فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی عموم مردم و همچنین حفظ این سنت حسنه در جامعه و در نهایت جذب کمک‌های خیران در زمینه آزادی زندانیان جرائم غیرعمد از جمله اهداف برگزاری جشن‌های گلریزان است.

مدیرعامل ستاد دیه استان با اشاره به وجود ۲۶۹ نفر زندانی جرایم غیرعمد در استان افزود: برای آزادی این زندانیان ۸ میلیارد و ۶۲۵ میلیون تومان اعتبار نیاز است لازم است که بیشتر این بدهی به مهریه و نفقه و کمترین آن به دیه تصادفات اختصاص دارد.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط >