۲ هزارو ۴۸۰ کودک یتیم در انتظار حامی

 |  نوشته شده توسط :

قائم‌مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمان گفت که 2 هزار و 480 نفر کودک یتیم و محسنین بدون حامی هستند. امیدواریم در همایش شیرخوارگاه حسینی که فردا برگزار می‌شود بتوانیم حامیان بیشتری جذب کینم.

سهراب روستایی از برپایی ۳۵ پایگاه ثابت جذب حامی در همایش شیرخوارگان حسینی در استان کرمان خبر داد و گفت: ۱۱ هزار و ۷۹۲ فرزند یتیم و ۱۱ هزار و ۹۰۲ فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان هستند که از این تعداد ۲ هزار و ۴۸۰ نفر فاقد حامی هستند.

به گزارش خبرگزاری فارس، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان کرمان هم گفت: طرح احسان حسینی را به‌منظور جمع‌آوری نذورات مردمی برای کمک به مددجویان و نیازمندان استان کرمان اجرا می‌‌کند.

حمید کریمیان زاده ادامه داد: خیران نیکوکار کرمانی می‌توانند با شماره‌گیری کد #۰۳۴*۸۸۷۷*، تماس با تلفن گویای ۰۹۶۸۸۷۷ و یا از طریق شماره‌حساب ۲۲۰۳۱۳۶۱۰۵ بانک تجارت به نام کمیته امداد در این طرح مشارکت کنند.

وی اضافه کرد: در قالب این طرح تمام دفاتر کمیته امداد در سراسر استان آماده دریافت کمک‌ها و نذورات مردمی برای کمک به مددجویان تحت حمایت و نیازمندان این استان هستند.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط >