رئیس انجمن راگبی بانوان کشور:

دختران کرمانی قهرمان راگبی کشور شدند

 |  نوشته شده توسط :

رئیس انجمن راگبی بانوان کشور گفته تیم استان کرمان موفق به کسب عنوان قهرمانی نخستین دوره رقابت‌های راگبی بانوان زیر ۱۸ سال در گرگان شد.

میرزا آقابیک گفت که در پایان این مسابقات تیم استان کرمان با کسب چهار پیروزی مقام قهرمانی را از آن خود کرد و تیم‌های البرز و گلستان به ترتیب عنوان‌های دوم و سوم را به دست آوردند.

وی افزود که رقابت‌های راگبی دختران زیر ۱۸ سال قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی با حضور ۵ تیم در گرگان برگزار شد.
رئیس انجمن راگبی بانوان کشور تاکید کرد که تیم‌های ملوان بندرگز، گلستان، البرز، کرمان و داتیس تهران در استادیوم شهدای کریم آباد گرگان باهم رقابت کردند و افراد برتر به تیم ملی دعوت می‌شوند.
آقابیک گفته پس از این مسابقات رقابت‌های آقایان برای انتخابی تیم «ب» کشور برای تقویت  و پشتوانه‌سازی تیم ملی برگزار می‌شود.
رئیس انجمن راگبی بانوان کشور گفت که تیم راگبی پسران نتایج خوبی گرفته و دو دوره قهرمانی در غرب آسیا و آسیای میانه را در کارنامه خود دارد و همچنین راهیابی به مسابقات انتخابی المپیک ریو در کارنامه این تیم قرار دارد.
آقابیک تصریح کرد که تیم ملی به سکوهای آسیایی فکر می‌کند و به دنبال رسیدن به جایگاه خوبی در راگبی برای ایران هستیم. مهم‌ترین برنامه انجمن برگزاری دوره‌های آموزشی است.
وی گفت که این آموزش‌ها در رده‌های مختلف خواهد بود و در کنار آن تربیت مربی خواهیم داشت و کلاس بین‌المللی تز ۷ نفره با مربی بین‌المللی در رده‌های سنی مختلف برگزار می‌کنیم.
آقابیک تاکید کرد که انجمن راگبی از موفق‌ترین فدراسیون‌ها و انجمن‌های ورزشی کشور است و پشتوانه خوبی برای تیم ملی هستیم.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط >