عصر جمعه‌ی فوتبالی در کرمان

رییس هیات فوتبال کارش را با اهدای دو جام آغاز کرد

 |  نوشته شده توسط :

رییس جدید هیات فوتبال استان کرمان روز گذشته به همراه دبیر این هیات در دو فینال فوتبالی و فوتسالی حضور پیدا کردند تا ورق خوردن دور جدیدی از فوتبال در کرمان با اهدای دو جام آغاز شود.

کرمان روز گذشته در یک عصر جمعه‌ی فوتبالی شاهد برگزاری دو فینال بود و رقابت‌های لیگ یک استان و جام فوتسال اصناف کرمان مرحله پایانی خود را پشت سر گذاشتند که البته این فینال‌ها دو میهمان ویژه داشت؛ علی قرایی رییس جدید هیات فوتبال استان و محمدجواد یزدپور دبیر جدید این هیات از نزدیک نظاره‌گر هر دو دیدار بودند.

در رقابت‌های لیگ یک استان دیدار دو تیم فجر کویر رفسنجان و بام آسایش بم در ورزشگاه سلیمی کیای کرمان با یک گل به سود فجر کویر و قهرمانی رفسنجانی‌ها به پایان رسید. در پایان این رقابت‌ها تیم‌های فجر کویر رفسنجان، بام آسایش بم و شهدای سیریز زرند به عنوان سه تیم برتر، مجوز حضور در فصل آینده لیگ برتر استان را به دست آوردند.

در فوتسال نیز فینال جام اصناف کرمان در سالن پاس به انجام رسید و تیم لوازم یدکی اتومبیل به مقام قهرمانی بازی‌ها رسید.

بدین ترتیب علی قرایی کارش را با اهدای دو جام به عنوان رییس جدید هیات فوتبال استان کرمان آغاز می‌کند و البته حضور یزدپور نیز که یکی از فوتبالی‌های خوشنام کرمان محسوب می‌شود، یکی از نکات جالب توجه در تغییرات جدید هیات فوتبال استان کرمان است.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط >

سایر خبر ها