عکس/علیرضا علیزاده؛ جنگنده اما عصبی

 |  نوشته شده توسط :

بازیکنان مس در بازی مقابل شهرداری ماهشهر پنج بار با کارت زرد جریمه شدند که برخی از این اخطارها با حرکات عجیب مسی‌ها و کاملا بی‌مورد با مداد داور ثبت شدند.

جدا از اینکه داور دیدار مس و شهرداری سختگیری زیادی را در سوت‌هایش برای مس اعمال می‌کرد و در چند صحنه هم موجب عصبی شدن بازیکنان مس و نیمکت این تیم شد، اما بازیکنان مس هم اخطارهای مفتی از داور دریافت کردند که احتمالا باشگاه مس را به دلیل تعدد اخطارها با جریمه فدراسیون فوتبال روبرو خواهد کرد. موضوعی که چندین بار در این فصل در جریان بازی‌های مس به چشم آمده و بازیکنان مس اخطارهای غیرفنی زیادی دریافت کرده‌اند.

یکی از این کارت‌های زرد حاصل لگدی بود که علیرضا علیزاده هافبک دفاعی مس به بازیکن حریف زد؛ در شرایطی که به نظر نمی‌رسید بازیکن حریف شیطنت کرده باشد اما هافبک مس با حرکتی عجیب زمینه دریافت یک کارت زرد مفت و مسلم را فراهم کرد.

علیزاده در برخی از بازی‌ها به خصوص برهه ابتدایی فصل با جنگندگی بالای خود یکی از مهره‌های خوش‌نقش در وسط زمین برای مس بود اما رفته رفته افت محسوسی پیدا کرد و حس می‌شد که او عصبی است و تمرکز بالایی در زمین ندارد؛ ضریب اشتباهاتش در زمین بیشتر شد و بعید نیست با تداوم این روند و آماده شدن حسین تهامی، علیزاده جایگاه ثابتش را در ترکیب مس از دست بدهد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط >