توفان در ورزشگاه عجیب و غریب

گل گهر سیرجان ۵-۱ صبای قم/بازهم برد پنج گله

 |  نوشته شده توسط :

سومین تیم کرمانی حاضر در لیگ یک فوتبال کشور هم در هفته بیست و سوم به امتیازات کامل دیدار خود دست پیدا کرد تا هفته خوب تیم های استان هشت با هتتریک در برد پایان یابد.

تیم فوتبال گل گهر سیرجان امروز عصر در سیرجان میزبان تیم قعرجدولی صبای قم بود که این دیدار با آتش بازی سیرجانی ها و پیروزی ۵-۱ آن ها به پایان رسید.

در نیمه اول گل گهر دو بار توسط علیرضا ابراهیمی و مهدی دغاغله به گل رسید و در مقابل صبا هم در آخرین دقایق این نیمه یکی از گل های خورده را جبران کرد.

نیمه دوم با توفان سیرجانی ها همراه بود و محسن طرحانی، محسن آذرپاد و امیر رفعتی سه گل دیگر برای گل گهر به ثمر رساندند تا این تیم همانند بازی دو هفته پیش خود مقابل مس کرمان به یک برد پنج گله برسد.

روز گذشته نیز در آغاز بازی های هفته بیست و سوم دو تیم مس کرمان و مس رفسنجان مقابل حریفان خود پیروز شده بودند.

گل گهر با این پیروزی ۳۲ امتیازی شد و به رده دهم جدول صعود کرد.

شاید مهمترین اتفاق این بازی بازگشت گل گهر به ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان بود. گل گهر بعد از سپری کردن محرومیت خود از انجام دو بازی در استان که مجبور شد دو بازی خانگی اش را در بندرعباس برگزار کند، مجددا به سیرجان بازگشت و جالب اینکه به جای ورزشگاه اختصاصی خود در ورزشگاه امام علی بازی کرد. ورزشگاهی که اتفاقات عجیبی در هفته یازدهم در آن رخ داد و در جریان بازی گل گهر و خونه به خونه بابل یکی از مسئولان ورزشگاه یک لیوان ادرار را روی خط دروازه ریخت! اتفاقاتی که منجر به محرومیت گل گهر شد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط >