#شفافیت_در_باشگاه_مس 2

پولی که برای حسینی خرج شد؛ روزی پنج میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در ازای تمرین دادن مس

 |  نوشته شده توسط :
کافی، مدیرعامل و حسینی، سرمربی پیشین مس کرمان

«کرمان نو» قصد دارد به طور ویژه به اتفاقات اخیر رخ داده در تیم فوتبال مس کرمان بپردازد. بخش دوم «شفافیت در باشگاه مس» به نحوه جدایی مجتبی حسینی از این تیم اختصاص دارد.

آخرین باری هم که قبل از آغاز یک لیگ فوتبالی، کرمانی‌ها دست به تغییر سرمربی تیمشان زدند، پای یک مجتبی در میان بود.

قبل از آغاز لیگ برتر ۹۲-۹۳ بود که مجتبی تقوی به طرز عجیبی از سرمربیگری مس کرمان کنار رفت. ماجرا از این قرار بود که برخی با حضور او در کرمان مخالف بودند اما تقوی حاضر به استعفا نبود.

چند روز مانده به اولین بازی مس در لیگ برتر اما در تمرینات برخی افراد نزدیک به چند چهره با نفوذ در تیم، دستیار او را به باد کتک گرفتند و تقوی را مجبور کردند از کرمان برود.

آن سال در طول فصل دو بار دیگر مس دست به تغییر سرمربی زد، لیگ برتر برای کرمانی‌ها پایان یافت و مس به لیگ یک سقوط کرد.

حالا چهار سال پس از این اتفاقات هم یک بار دیگر یک «مجتبی» دیگر قبل از آغاز لیگ، از نیمکت مس جدا شده است.

این بار هم ابتدا برخی افراد نزدیک به چند چهره پر نفوذ در تیم مس با بلند شدن زمزمه تغییر مدیرعامل باشگاه، در تمرینات اقدام به شعار دادن علیه مجتبی حسینی کردند.

این مربی ۱۰ خرداد امسال از سوی کافی، مدیرعامل پیشین باشگاه مس به عنوان سرمربی انتخاب شد تا بتواند یک بار دیگر کرمانی‌ها را به لیگ برتر ببرد.

با تغییر مدیرعامل باشگاه مس، در کمال ناباوری کار حسینی هم در کرمان به پایان رسید، در حالی که او حتی یک بازی رسمی هم روی نیمکت تیم مس ننشست.

اخراج مجتبی حسینی از تیم فوتبال مس کرمان هزینه قابل توجهی روی دست باشگاه گذاشته است.

یک منبع آگاه در این خصوص به «کرمان نو» می‌گوید که حسینی با دریافت ۱۳۰ میلیون تومان، حاضر به فسخ قرارداد با تیم مس شد.

حسینی اخیرا به خبرگزاری فارس گفته تنها ۲۵ روز از قرارداد رسمی‌اش با باشگاه مس می‌گذشت که اخراج شد چرا که  «نفرات جدید معتقد بودند من یک سرمربی لیگ برتری هستم و هوچی‌گری کار در لیگ یک را بلد نیستم.»

اما این اخراج برای باشگاه مس که در شرایط اقتصادی چندان خوبی به سر نمی‌برد و باید با صرفه‌جویی بازار نقل و انتقالات را پشت سر بگذارد، خرج کمی روی دست باشگاه نگذاشت.

پرداخت ۱۳۰ میلیون تومان برای ۲۵ روز به حسینی آن هم فقط برای تمرین دادن، یعنی او روزی پنج میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در مدتی که ساکن کرمان بود، از باشگاه مس پول گرفته است.

این در شرایطی است که چند بازیکن هم با نظر او با تیم مس قرارداد بستند و احتمال اینکه نادر دستنشان، سرمربی جدید مس با آن‌ها کار کند، زیاد نیست. بنابراین هزینه‌ای که برای این بازیکنان هم شده از جیب باشگاه مس رفته است.

البته در این ماجرا حسینی بی تقصیر است و باید از مدیران جدید و البته پرمشغله باشگاه مس کرمان پرسید که آیا تغییر او که سابقه حضور در لیگ قهرمانان آسیا به همراه ذوب آهن و کسب نتایج قابل قبول را دارد، آن هم پیش از شروع لیگ یک و بدون حتی یک بازی رسمی، اقدام درستی بود؟

به اشتراک بگذارید :

2 دیدگاه برای “پولی که برای حسینی خرج شد؛ روزی پنج میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در ازای تمرین دادن مس

  1. حسینی کدوم سابقه خوب را داشت. فقط همه چیز رو از دریچه سیاسی می بینین. به لجن کشیدین استان کرمان رو شمااصلاح طلبان.

    1. دوست عزیز، اینکه باشگاه مس قبل از آغاز فصل مربی عوض کند و در ازای ۲۵ روز تمرین، به مجتبی حسینی ۱۳۰ میلیون تومان پول بدهد، چه ارتباطی به سیاست دارد؟ در کدام باشگاه حرفه‌ای چنین اتفاقی می‌افتد که پس از ۲۵ روز یک مربی را بدون هیچ بازی رسمی عوض کنند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط >

سایر خبر ها