مدیرکل میراث فرهنگی، صنايع دستي و گردشگري استان:

برگزاری دومین ابر مارتن بین‌المللی کویر در شهداد

 |  نوشته شده توسط :
محمود وفایی مدیرکل میراث فرهنگی کرمان

مدیرکل میراث فرهنگی، صنايع دستي و گردشگري استان گفته دومین ابرمارتن بین‌المللی کویر از تاريخ ۲۶ شهريور لغايت اول مهرماه سال جاري در منطقه ثبت جهاني كوير لوت شهداد برگزار مي شود.

محمود وفایی در نشست هماهنگی برگزاری دومین ابرمارتن بین‌المللی کویر در کرمان با تاکید بر معرفی قابلیت‌ها و جاذبه‌های گردشگری استان و کشور گفت که سال گذشته تجربیات خوبی در جریان برگزاری اولین اولترا مارتن کویر شکل گرفت و باعث شد استان کرمان و ویژگی‌های آن در سطح خوبی به دنیا معرفی شود.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان با تاکید بر اینکه دومین ابرمارتن بین‌المللی کویر نیز باید با ابعاد تبلیغاتی بهتری برای معرفی استان اجرا شود، اظهار کرد که به ‌عنوان متولی بخش دولتی از هر برنامه‌ بخش خصوصی که به رونق گردشگری و معرفی استان و تبلیغات و بازاریابی کمک کند، حمایت می‌کنیم و هیچ محدودیتی نداریم.
وفایی تصریح کرد که انتظار می رود دیگر فعالان بخش خصوصی استان کرمان به میدان بیایند و برنامه‌هایی از قبیل اولترامارتن برگزار کنند تا استان معرفی شود.
وی تاکید کرد که از یک رستوران کوچک گرفته تا یک هلدینگ بزرگ گردشگری هر کاری برای رونق گردشگری کرمان بخواهند انجام دهند، همه‌ امکانات سیستم دولتی را در اختیارش قرار خواهیم داد.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان با بیان اینکه باید فضای همبستگی در استان تقویت شود، ادامه داد که امروز بیش از هر زمانی در گردشگری استان، نیاز به همبستگی داریم.
وفایی با اشاره به اینکه درگیر کردن مسوولان به حاشیه‌ها، جفا به استان است، تصریح کرد که استان روی ریل توسعه‌ گردشگری قرار گرفته و آمار گردشگران رو به افزایش است و این حرکت رو به جلو را همه با هم ادامه خواهیم داد.
وی گفته نباید در برابر حرکت شتابنده و رو به رشد صنعت گردشگری استان با دست خودمان مانع ایجاد کنیم.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط >

سایر خبر ها