مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان اعلام کرد


تلاش وزارت آموزش و پرورش برای پرداخت حق‌التدریس‌ها تا پایان سال

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان درباره پرداخت به حق‌التدریس ها گفت: وزارتخانه پیگیر این موضوع است و ما ابتدا باید ساعت موظفی همکاران را در سیستم ثبت کنیم و بنای وزارتخانه این است قبل از سال حق التدریس را پرداخت کنیم.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از ایسنا، رضا رضایی شامگاه ۲۴ بهمن‌ماه در گفتگوی ویژه خبری شبکه کرمان با اشاره به اهمیت کار آموزش و پرورش و نقش نهاد تعلیم و تربیت در انتقال فرهنگ به نسل آینده، در ادامه اظهار کرد: در زمینه هدایت تحصیلی بر مبنای سند تحول بنیادین، باید دانش‌آموزان را به سمت مهارت آموزی ببریم و از این طریق می‌توانیم مشکلات کشور را حل کنیم.

وی افزود: در استان کرمان ۲۱ هنرستان فنی‌وحرفه ای داریم که کارآفرین هستند.

رضایی درباره برگزاری کلاس‌های آموزشی کنکور در جنوب استان کرمان تصریح کرد: تاکید ما بر اصل بومی‌گرایی و استفاده از همکاران داخل استان در تدریس کنکور در جنوب کرمان است تا اگر کاستی‌هایی در این زمینه وجود دارد را جبران کنیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در بخش دیگری از سخنانش گفت: در سال‌های اخیر یکی از اقدامات آموزش و پرورش توجه به پژوهش سراها بود که محل فعالیت پژوهشی دانش‌آموزی بود و دانش‌آموزان استان کرمان امسال ۳۰ درصد از طرح‌های جشنواره جوان خوارزمی را داشته و رتبه نخست کشور را به دست آوردند. همچنین در المپیادها نظری و فنی و حرفه‌ای افتخار آفریدند و در المپیاد فرش ۲ نفر از هنرجویان استان کرمان مدال‌های طلا و نقره را کسب کردند.

وی درباره مطالبات حق‌التدریس‌ها نیز بیان کرد: وزارتخانه پیگیر این موضوع است و ما ابتدا باید ساعت موظفی همکاران را در سیستم ثبت کنیم و بنای وزارتخانه این است قبل از سال حق‌التدریس را پرداخت کنیم.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=101505
1 نظر
  1. ناشناس می گوید

    سلام آقای رضایی
    با عرض احترام تورا قرآن ،تو را به هر که می پرستید هوای ما سرایدارن را هم داشته باشید به خدا وضعیت معیشتی ما افتضا ح هست کمبود نیرو هم پدر ما را در آورد.
    خواهش می کنم بخاطر خدا مشکل ما را حل کنید.
    ممنون

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.