مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان:


مکتب شهید سلیمانی در مدارس ترویج می یابد

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان از ترویج مکتب سلیمانی در مدارس خبر داد.

به گزارش کرمان نو به نقل از مهر، مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان به مناسبت هفته گرامیداشت مقام معلم با جانباز فرهنگی «علی اکبر فرامرز خانی» دیدار و گفت و گو کرد.

رضا رضایی در این دیدار ضمن گرامیداشت یا و خاطره شهدای فرهنگی و دانش با بیان اینکه حدود ۶۰۰ فرهنگی در آموزش و پرورش استان مشغول هستند، اظهار کرد: جانبازان فرهنگی گنجینه ارزنده نظام تعلیم و تربیت هستند.

وی جانبازان را شهدای زنده دوران دفاع مقدس خواند و افزود: وجود گرانقدر جانبازان در هر بخشی از کشور، ظرفیت خوبی برای خدمتگزاری و بهره مندی از وجود آنان فراهم می‌کند که بایستی این موهبت، قدر دانسته شود.

رضایی بر ضرورت درک جایگاه و مقام جانبازان در سطح جامعه تاکید کرد و اظهار داشت: مایه آبرومندی هر دستگاهی است که جانبازان عزیز بعد از سنگر مقاومت در دوران دفاع مقدس در این دستگاه‌ها مشغول به خدمت هستند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به سختی‌های زیادی که جانبازان در بستر بیماری کشیده‌اند، گفت: امنیت کنونی کشور ما با جانفشانی شهدا و جانبازان حاصل شده است پس باید قدران این نعمت بزرگ باشیم.

بر پایه این گزارش: مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان به مناسبت هفته گرامیداشت مقام معلم با جانباز فرهنگی «علی اکبر فرامرز خانی» دیدار و گفت و گو کرد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=88173
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.