در ادامه المپیاد استعداد‌های برتر کشور؛

رکاب‌زنان کرمانی ۵ مدال رنگارنگ کسب کردند

در دومین روز از مسابقات دوچرخه سواری المپیاد استعداد‌های برتر ورزشی کشور، رکاب‌زنان کرمانی موفق به کسب سه مدال طلا و دو برنز از این رقابت‌ها شدند.

حسین اسلامی، رئیس هیئت دوچرخه سواری استان کرمان گفت: مسابقات دوچرخه سواری المپیاد استعداد‌های برتر ورزشی کشور در بخش پسران با حضور رکابزنانی از سراسر کشور به میزبانی استان آذربایجان شرقی در شهر تبریز در حال برگزاریست.

او افزود: از استان کرمان یک تیم ۴ نفره با ترکیب محمدامین رحیم آبادی، عرفان ولی شاهی، بردیا خباز زاده و محمدحسن اسلامی به مربیگری حسین اسلامی در این رقابت ها حضور دارد.

اسلامی با اشاره به اینکه روز دوم مسابقات دوچرخه سواری المپیاد استعدادهای برتر وزشی کشور در ماده های ۲۰۰ و ۲۰۰۰ متر برگزار شد، تصریح کرد: در دومین روز از این رقابت ها، رکابزنان کرمانی موفق به کسب ۵ مدال رنگارنگ شدند.

او بیان داشت: بر این اساس، محمدامین رحیم آبادی در رده سنی ۱۳۸۳ و در ماده‌ی ۲۰۰ متر و ۲۰۰۰ متر به ترتیب موفق به کسب نشان طلا و برنز رقابت‌ها شد.

رئیس هیئت دوچرخه سورای استان کرمان گفت: عرفان ولی شاهی در رده‌ی سنی ۱۳۸۴ و در ماده‌ی ۲۰۰ متر نیز بر سکوی نخست ایستاد.

اسلامی افزود: بردیا خباز زاده در رده‌ی سنی ۱۳۸۵ و در ماده‌ی ۲۰۰ متر هم به مقام اول دست یافت

او تصریح کرد: محمدحسن اسلامی در رده‌ی سنی ۱۳۸۶ و در ماده‌ی ۲۰۰ متر مقام سوم را کسب کرد.

اسلامی بیان داشت: تاکنون با مدال‌های به دست آمده، تیم کرمان شانس بیشتری برای کسب عنوان قهرمانی نسبت به سایر تیم‌ها دارد.

عصر امروز نیز این رقابت‌ها در بخش کوهستان پیگیری می‌شود.

مسابقات دوچرخه سواری المپیاد استعداد‌های برتر ورزشی کشور در بخش پسران تا پایان فردا یکشنبه سوم شهریور ماه ادامه دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

82 − = 75