نمایشگاه پراستقبال کتاب جنوب استان به کار خود خاتمه داد

هفتمین نمایشگاه کتاب استانی جنوب استان کرمان با استقبال پرشور مردم جنوب استان کرمان برگزار شد و شامگاه شنبه به‌کار خود پایان داد.

مدیرکل ارشاد جنوب کرمان در آئین اختتامیه این نمایشگاه اظهار داشت: با توجه به گرانی‌های اخیر این نمایشگاه بسیار خوب و پربار برگزار شد و مورد استقبال مردم قرار گرفت.

حسین اسحاقی تصریح کرد: در چند سال گذشته تلاش شده است که برنامه‌های فرهنگی در جنوب استان کرمان در حدی برگزار شود که در شان و شخصیت مردم این منطقه باشد که تاکنون چنین بوده است.

به گزارش تسنیم، مدیرکل ارشاد جنوب کرمان با بیان اینکه مردم باید مطالبات خود از مسئولان را با جدیت دنبال کنند و حق مردم این منطقه برگزاری برنامه‌های ‌خوب و در خور شان آن‌ها است گفت: مردم برنامه‌ای می‌خواهند که فرهنگ و هنر خود در آن دیده شود و به فرهنگ عمومی‌ منطقه توجه شود که این اتفاق در حال انجام است.

وی عنوان کرد: تمام تلاش خود را بر این گذاشتیم که سال به سال بر رونق نمایشگاه کتاب جنوب کرمان افزوده شود تا جوابگوی مردم کتابخوان جنوب استان کرمان باشیم.

اسحاقی با بیان اینکه تمامی بن‌های نمایشگاه یک روز قبل از اختتامیه به پایان رسید، گفت: این مهم نشان داد که کتاب در سبد کالای مردم شهرستان‌های جنوب کرمان وارد شده و این یک کار فرهنگی بزرگی است و پیش‌بینی می‌شود فروش نمایشگاه بیش از یک میلیارد بوده است.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=38226

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.