مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی:


تحویل کارت‌های سوخت درخواستی به پست

برای تأمین کارت‌های خام با تلاش‌های انجام‌شده همه درخواست‌های صدور کارت سوخت المثنی و خودروهای نوشماره تا اسفندماه تولید و تحویل پست شده است.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از تسنیم، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: کارت سوخت آزاد جایگاه‌داران بسته به فروش و مراجعه خودرو به جایگاه‌های عرضه سوخت در اختیار مالکان قرار گرفته است و هیچ کمبودی در این زمینه وجود ندارد.
علی‌اکبر نژادعلی، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در نشست هماهنگی با مدیران مناطق سی‌وهفت گانه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، اظهار داشت: کارت سوخت آزاد اضطراری در همه جایگاه‌ها موجود است و مردم می‌توانند بدون کمترین مشکلی سوخت مورد نیاز خود را دریافت کنند، اما توصیه می‌شود که هموطنان با استفاده از کارت شخصی خود، این شرکت را در فرهنگ‌سازی استفاده از کارت‌های شخصی سوخت به منظور بهبود نظام توزیع بنزین یاری کنند.

وی با اشاره به بند “ح” تبصره 14 قانون بودجه کشور مبنی بر تکلیف وزارت نفت برای توزیع بنزین از طریق کارت‌های سوخت شخصی، افزود: باید فرهنگ‌سازی مطلوب در این زمینه انجام شود تا ساماندهی لازم در این زمینه میدور باشد.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با تاکید بر پایش و رصد دائمی وضع جایگاه‌های سوخت کشور در همه مناطق سی‌وهفت‌گانه، گفت: در روند ساماندهی نظرات مردم در همه مجاری عرضه به‌منظور تامین رفاه بیشتر مردم و رفع چالش‌های احتمالی اخذ و نسبت به رفع نواقص اقدام خواهد شد.

نژادعلی تأکید کرد: باوجود مشکلات موجود برای تأمین کارت‌های خام با تلاش‌های انجام‌شده در شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران همه درخواست‌های صدور کارت سوخت المثنی و خودروهای نوشماره تا اسفندماه تولید و تحویل پست شده است که براساس اطلاع واصله بیش از 95 درصد آن‌ها تحویل مردم شده و مابقی در باجه معطله پست است که از شرکت پست خواسته شده که یک مرتبه دیگر به آدرس مالکان ارسال شود.

وی تصریح کرد: هموطنانی که هنوز کارت سوخت شخصی خود را دریافت نکرده‌اند، می‌توانند از طریق سامانه پاسخگویی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران به شماره 09627 از تازه‌ترین وضع کارت سوخت خود مطلع شوند.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی همچنین با تأکید بر اینکه بیش از 95 درصد مردم هم‌اکنون کارت سوخت شخصی دارند، کفت: استفاده از این کارت باید در اولویت قرار بگیرد، اما کارت آزاد اضطراری نیز برای موارد ضروری در جایگاه‌ها موجود است تا افرادی که کارت شخصی به همراه ندارند یا کارت سوخت شخصی آن‌ها مفقود شده یا سهمیه آن‌ها به اتمام رسیده است، از این کارت‌ها استفاده کنند.

نژادعلی افزود: ساماندهی کارت‌های سوخت مجاری عرضه نیازمند همت و همکاری بین دستگاهی و بین مردم و شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی است و شرکت پخش نیز نظارت و پایش لازم را به‌منظور به‌سرانجام رساندن موفقیت‌آمیز این طرح انجام خواهد داد.

وی بیان کرد: کارت سوخت آزاد جایگاه‌داران بسته به  فروش و مراجعه خودرو به جایگاه‌های عرضه سوخت در اختیار مالکان قرار گرفته است و هیچ کمبودی در این زمینه وجود ندارد و هدف تنها ساماندهی وضعیت توزیع سوخت در مجاری عرضه کشور است.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=103350
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.