وجود ۹۸۷ معلول ضایعه نخاعی در استان کرمان

به گزارش ایسنا منطقه کویر، “عباس صادق‌زاده” مدیرکل بهزیستی استان کرمان امروز ۲۵ تیرماه در دیدار استاندار با کارکنان اداره کل بهزیستی استان کرمان به مناسبت هفته بهزیستی(۲۲ تا ۲۸ تیرماه) اظهار کرد: همکاران ما مشکلات زیادی دارند و براساس اعلام سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، میزان حقوق و مزایای کارکنان بهزیستی در رتبه پایین پرداختی حقوق در استان قرار دارد.
وی با بیان اینکه کار در حوزه اجتماعی و بهزیستی کار راحتی نیست و بسیار سخت است و در شرایط کنونی بعضا اخبار ناگواری که دریافت می شود، همکاران ما موارد را از نزدیک لمس می کنند بیان کرد: کارکنان بهزیستی نیازمند یک توجه و حمایت هستند و امیدواریم با حضور استاندار به این موضوع پرداخته و گامی برای ایجاد انگیزه در همکاران برای مداخلات به هنگام در جامعه برداریم.
به گزارش ایسنا، در این دیدار اعلام شد در سطح استان کرمان ۹۸۷ نفر معلول ضایعه نخاعی وجود دارد که ماهانه بیش از ۴۴۴ میلیون تومان هزینه خرید وسائل بهداشتی این افراد است.
در این دیدار کارشناسان حوزه های مختلف بهزیستی از جمله امور اجتماعی، توانبخشی و … نظرات، مشکلات و دغدغه های خود را بیان کردند.
همچنین در این دیدار با توجه به وجود ۶۰۰ موسسه خیریه در استان بر ساماندهی این مجموعه ها و تاسیس خانه تشکل ها تاکید شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

28 ÷ 28 =