پزشک قلابی در بم دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان بم از دستگیری پزشک قلابی که بدون داشتن مدارک پزشکی و مجوز، اقدام به ارائه خدمات کاشت‌ مو به شهروندان می‌کرد، خبر داد.

به گزارش کرمان نو، سرهنگ اکبر نجفی افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان بم با انجام تحقیقات فنی و اطلاعاتی، فردی را که بدون مجوز و به صورت مخفیانه در یک منزل، به شهروندان خدمات کاشت مو ارائه می‌کرد را مورد شناسایی قرار دادند.

وی ادامه داد: در همین رابطه یک تیم از مأموران نظارت بر اماکن عمومی پلیس اطلاعات به همراه نماینده نظام پزشکی پس از هماهنگی قضائی به منزل این فرد اعزام و در بررسی‌های انجام شده مشخص شد این فرد هیچگونه مدارک و مجوز پزشکی ندارد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در بازرسی از منزل متهم، وسایل پزشکی کاشت‌مو، سررسید نوبت‌دهی، اتیکت تبلیغاتی، فاکتور اسامی و شماره تماس‌های مراجعه‌کنندگان و لیست قیمت خدمات نیز کشف شد.

سرهنگ نجفی با اشاره به دستگیری پزشک قلابی به همراه دستیارش و معرفی آنان به مرجع قضایی اظهار داشت: منزلی که از آن به عنوان مطب استفاده می‌شد نیز پلمب شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بم همچنین از شهروندان خواست برای انجام امور درمانی به مراکز معتبر پزشکی و دارای مجوز از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مراجعه کنند و هرگونه مورد مشکوک را از طریق تماس با سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=68640
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.