کشف بقایای ۲ جسد در تانکر یک شرکت معدنی سیرجان

دادستان سیرجان اعلام کرد: براساس اعلام پلیس آگاهی بقایای جسد زن و مردی میانسال در تانکر آب یکی از شرکت های پیمانکاری معدن گهرزمین وابسته به گل گهر این شهرستان کشف شده است.

به گزارش کرمان نو به نقل از ایرنا، محسن نیک‌ورز اظهار داشت: کارگران متصدی هنگام تنظیف اسکلت دو جسد را داخل تانکر مشاهده کردند.

وی توضیح داد: بر اساس گفته مسئولان یکی از شرکت های پیمانکار گهرزمین، این تانکر بتازگی برای انتقال آب امور معدن خریداری شده بود که هنگام تنظیف داخل آن، کارگران متصدی، ۲ جسد اسکلتی با لباس را داخل این تانکر مشاهده می کنند و به مسئولان شرکت خبر می دهند.

نیک ورز گفت: با توجه به اینکه اجساد کشف شده لباس زمستانی به تن داشتند و زمان فوتشان هم معلوم نیست احتمال گذشت یکسال از زمان فوت آنان وجود دارد؛ اجساد پوسیده بوده و بوی گندیدگی هم نداشته است.

این مسئول قضایی با بیان اینکه تشخیص هویت اجساد، تاریخ دقیق فوت و علت فوت نیاز به بررسی فنی و زمان دارد ادامه داد: اجساد زن و مرد میانسالی تشخیص داده شده اند که ظاهرا معتاد بوده اند و بر اثر سرمای شدید یا مصرف مواد مخدر فوت شده اند.

دادستان سیرجان گفت: در بررسی های اولیه مشخص شده موضوع جنایی نیست و حتی طی مدت ها نیز در حوزه ما اعلام مفقودی نبوده است که بتوانیم راحت تر اجساد را شناسایی کنیم و شناخت هویت شان در دست بررسی است.

سرهنگ مجتبی جهانشاهی رئیس پلیس آگاهی سیرجان نیز در گفت و گوی تلفنی با خبرنگار ایرنا گفت: تلاش ها برای تشخیص هویت این افراد وجود دارد و احتمال غیربومی بودن افراد جانباخته در تانکر وجود دارد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=75517
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.