کشف ۹ قبضه اسلحه در کرمان

به گزارش روابط عمومی دادگستری کل استان کرمان ایمان شهسواری افزود: در جهت برقراری نظم و امنیت در سطح استان کرمان و مقابله با جرائم خشن طی ۲ عملیات صورت گرفته توسط ماموران پلیس اطلاعات در شهرستان های کرمان و فهرج، مقادیری سلاح جنگی کشف و ضبط شد.
وی بیان کرد: در این ۲ عملیات یک قبضه کلت کمری، یک تیغه خشاب و تعداد ۹ عدد فشنگ کلت، هفت قبضه سلاح جنگی کلاشنیکف، یک قبضه سلاح شکاری و تعداد ۶ تیغه خشاب کلاشنیکف، یک عدد نارنجک دستی و یک قبضه سلاح شکاری طرح m16 و یک تیغه خشاب شکاری و تعداد ۲۵۱ عدد فشنگ جنگی کلاشینکف کشف و ضبط شد.
شهسواری با بیان اینکه در این راستا چهار نفر متهم دستگیر شده است گفت: یک دستگاه خودرو سواری زانتیا و یک دستگاه خودرو پراید متعلق به متهمان نیز توقیف شد.
بازپرس شعبه سوم دادسرای عمومی و انقلاب کرمان ضمن تشکر از اطلاعات استان کرمان و سایر عوامل اطلاعاتی و نظامی در امر برقراری نظم و امنیت در سطح استان تصریح کرد: با توجه به نقش پررنگ و مخرب سلاح های غیر مجاز در ارتکاب جرائم خشن و تهدید امنیت جامعه از این طریق مقابله با این جرم مهم در دستور کار دستگاه قضایی استان و پلیس قرار گرفته و با قاطعیت با این قبیل جرائم مقابله قانونی صورت خواهد گرفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

+ 8 = 11