جشن نیکوکاری در بیش از ۱۳۰۰ مدرسه استان کرمان برگزار می‌شود

سهراب روستایی با اشاره به برگزاری جشن نیکوکاری در روزهای ۱۵، ۱۶ و ۱۷ اسفندماه همزمان با سراسر کشور در کرمان اظهار داشت: جشن نیکوکاری پانزدهم اسفندماه در مدارس، شانزدهم اسفند در دفاتر کمیته امداد و پایگاه‌های سطح شهر و هفدهم اسفند در مسیرهای پیاده‌روی و پایگاه‌های نماز جمعه سطح استان کرمان برگزار می‌شود.

به گزارش تسنیم، وی از برگزاری جشن نیکوکاری امسال در هزار و ۳۳۴ مدرسه، ۱۳۴ پایگاه ثابت، ۱۷۰ پایگاه سیار، ۱۰۵ مسجد، ۶۶ مرکز نیکوکاری و ۶۳ پایگاه بسیج در استان کرمان خبر داد و افزود: زمینه پرداخت الکترونیک کمک‌های مردمی از طریق کارت بانکی، تلفن همراه و سایت کمیته امداد فراهم شده است.

روستایی افزود: امکان پرداخت کمک‌های مردمی از طریق درگاه پرداخت #۰۳۴*۱*۸۸۷۷*، شماره کارت ۵۸۵۹۸۳۷۰۰۰۰۶۴۸۷۹ و شماره حساب ۲۲۰۳۱۳۶۱۰۵ فراهم شده است.

وی با اشاره به شرایط اقتصادی امروز جامعه و اینکه در آستانه سال جدید قرار داریم بیان کرد: اقشار آسیب‌پذیر جامعه در این روزها نیاز به کمک بیشتر ما دارند و البته کمک‌های مردمی نقش مهمی در فعالیت‌های کمیته امداد دارد.

قائم مقام کمیته امداد استان کرمان با عنوان اینکه در جشن نیکوکاری سال گذشته ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در استان کرمان جمع‌آوری شده گفت: مردم کرمان در آعاز سال تحصیلی امسال و در جشن عاطفه‌های حدود ۲ میلیارد تومان به دانش‌آموزان نیازمند استان کمک کردند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

28 ÷ 7 =