مدیران و مسوولان تسهیل امورات جاری مردم را در دستور کار خود قرار دهند

محمدرضا پورابراهیمی در ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور آیت‌الله سیداحمد خاتمی نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در استان کرمان با رویکرد بسیار موثر و فعال خود در سال‌های گذشته به صورت ممتاز در کشور عمل کرده است.

آنطور که فارس نوشته وی با اشاره به بدعهدی‌های آمریکا و تحریم‌هایی که علیه جمهوری اسلامی اعمال می‌شود، ابراز داشت: آمریکا علاقه‌مند است که شرایط اقتصادی را بر مردم سخت کند تا از معبر آن عملیاتی را علیه ما انجام دهد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: اگر ما خواهان حضور مردم در عرصه انقلاب اسلامی هستیم که تا الان هم مردم به واسطه اعتقادات خود پای انقلاب ایستاده‌اند، باید در حوزه جاری و امورات مردم همت و تلاش بیشتری صورت گیرد.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: شرایط کنونی کشور عادی نیست و سختی‌ها زیادی بر مردم حاکم است، لذا مدیران و مسوولان باید تسهیل امر را در امورات جاری مردم داشته باشند.

پورابراهیمی ادامه داد: تسهیلگری امور جاری مردم کمک می‌کند تا فضایی که در عرصه حمایت از انقلاب داریم به نحو مطلوب‌تری ایجاد شود.

وی با اشاره به اینکه شبهاتی در مورد عملکرد انقلاب اسلامی مطرح می‌شود، گفت: ایران اسلامی در مقایسه با کشورهای منطقه‌ای در رتبه‌های بالا قرار دارد و در بسیاری از زمینه‌ها رتبه‌های تک رقمی داریم.

پورابراهیمی ابراز داشت: ماموریت شورای هماهنگی بر تبیین اقدامات انقلاب اسلامی است و دانشگاه‌ها ظرفیت ممتازی دارند که در این موضوع باید آنها را در نظر داشت.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی افزود: در بحث گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ظرفیت مهم اساتید دانشگاه و تبیین مواضع انقلاب اسلامی مهم است و لازم است به عنوان کارگروه ویژه استفاده شوند.

پورابراهیمی اظهار داشت: امسال چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به فضل الهی آنچنان برگزار می‌کنیم که آنچه به عنوان خواب دشمن در نابودی جمهوری اسلامی اسلامی تعبیر نشده و عزت ایران هم افزایش می‌یابد.

اختصاص بخشی از منابع صندوق توسعه ملی به رفع مشکل دارو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 + = 21