استاندار کرمان:


مسئولیت‌های اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی باید تمام مناطق استان کرمان را پوشش دهند

استاندار کرمان گفت: توسعه استان باید متوازن باشد و مسئولیت‌های اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی بزرگ در راستای توسعه تمام مناطق استان مدنظر قرار گیرند.

به گزارش کرمان نو به نقل از ایسنا، دکتر”علی زینی‌وند” شامگاه هفتم آبان ماه در مراسم استقبال از تیم والیبال فولاد سیرجان ایرانیان( قهرمان جام باشگاه‌های آسیا) از میدکو به واسطه حمایت از این تیم تقدیر و ابراز امیدواری کرد، نام ایران، کرمان و سیرجان بر بلندای جهان و در بازی‌های جهانی بدرخشد.

استاندار کرمان از اقدامات مجموعه میدکو در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی نیز سخن گفت و افزود: این مجموعه برای استان پرخیر و کم دردسر است، مسائل کارگری ندارد و مباحث زیست محیطی را در پروژه‌های خود با درختکاری رعایت می‌کنند و استفاده از پسآب را برای تامین آب موردنیاز طرح‌ها در دستور کار دارند.

زینی‌وند از نماینده سیرجان و بردسیر در مجلس به عنوان فردی موثر و پرتلاش در پیگیری امور استان نام برد و در خصوص تفکیک‌ استان گفت: استان کرمان همه با هم زیبایی دارد و کرمان یکپارچه را داشته باشیم.

استاندار کرمان با اشاره به ظرفیت‌های شهرستان سیرجان بیان کرد: در جنوب شرق کشور شهری به ظرفیت و توسعه‌یافتگی سیرجان ندیدم، اما این توسعه باید متوازن باشد و مسئولان در حوزه شهرسازی و زیبایی شهر نیز دقت کنند.

زینی‌وند ابراز داشت: سیرجان نیاز به توسعه دارد، خیلی به فکر استان شدن نباشید. به فکر توسعه متوازن آن باشید، شهری زیبا با رفاهیات پیشرفته که میزبان جمع زیادی از شهروندان است.

وی سیرجان را باعث افتخار استان و کشور دانست و گفت: سردار ناظری فرمانده انتظامی استان کرمان و یکی از فرزندان سیرجان است که رتبه برتر جشنواره ارزیابی نیروهای انتظامی را کسب کردند.

استاندار کرمان از مجموعه ورزش استان نیز تقدیر کرد و اظهار داشت: سیرجان، رفسنجان، شهربابک و کرمان به برکت معادن خدادادی و درآمدهای سرشارشان به لحاظ زیرساختی و خصوصا در ورزش توسعه پیدا کرده‌اند، اجازه دهید که منِ استاندار و مسئولان گاهی اوقات بخشی از مسئولیت‌های اجتماعی و درآمدها را به بچه‌های زهکلوت و ارزوئیه و دیگر مناطق کم‌برخوردار هم برسانیم و سیرجانی‌ها حامی توسعه همه جانبه و متوازن استان باشند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=79025
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.