نرخ ارز، دلار، سکه، طلا و یورو در بازار امروز شنبه ۲۶ بهمن ۹۸| افزایش قیمت طلا و سکه

قیمت طلا و سکه در بازار نسبت به روز گذشته افزایش یافت و هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۵ میلیون و ۱۳۵ هزار تومان قیمت خورد.

براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر در بازار سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت ۵ میلیون و ۱۳۵ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۵ میلیون و ۱۲۰ هزار تومان معامله شد.
در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی دو میلیون و ۶۸۰ هزار تومان، ربع سکه، اما بدون تغییر نسبت به روز گذشته یک میلیون و ۶۲۰ هزار تومان قیمت خورد.
هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۵۲۳ هزار ۷۹۰ تومان ارزش گذاری شد، ضمن آنکه در بازار‌های جهانی نیز هر اونس طلا ۱۵۸۴ دلار قیمت خورد.
قیمت دلار و یورو در صرافی ملی
صرافی ملی قیمت دلار را برای شنبه بیست و ششم بهمن بدون تغییر نسبت به نرخ‌های پایانی پنج‌شنبه، ۱۳ هزار ۸۵۰ تومان اعلام کرد. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۳ هزار ۴۵۰ تومان خریداری کرد.

قیمت فروش یورو نیز در صرافی‌های بانک‌ها تغییری نداشت و ۱۵ هزار ۱۰۰ تومان اعلام شد؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار و ۸۰۰ تومان قیمت‌گذاری شد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=42494
1 نظر
  1. […] و ۷۲۰ هزار تومان، ربع سکه هم با ۳۰ هزار تومان افزایش نسبت به روز گذشته یک میلیون و ۶۵۰ هزار تومان قیمت خورد.هر گرم طلای ۱۸ […]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.